Posted inGrožis / Higiena

Plaukų šalinimas, kada jis atliekamas?

 Na kaip žinia nuo seno susiduriama su tuo, kad moterys yra labiau linkusios pašalinti savo natūralius plaukelius nuo tam tikrų kūno vietų. Taip pat žinoma ir tai kad yra keli pasirinkimai kaip tai galima daryti. Ir kiekviena moteris renkasi jai labiausiai tinkantį variantą. Na o ką daryti toms, kurioms plaukeliai auga labai greitai ir paprastas skustuvų naudojimas joms yra neveiksmingas ir jos nori rezultato, kurio pagalba būtų galima ilgesnį laiką džiaugtis švelnia oda. Tokiu atveju galima rinktis iš kelių variantų kaip plaukų šalinimas (kaune) lazeriu ar vykti į grožio saloną, kad plaukelius panaikinti vaško pagalba. Viskas kas lieka tai merginoms ir moterims išsirinkti koks būdas joms yra prieinamiausias ir geriausias. Na o jei jau žinoma kaip plaukeliai bus šalinami tada gali kilti klausimas kas kiek laiko merginos turi lankytis ir kartoti procedūras, kad plaukeliai per tam tikrą laiką sumažėtų ar per tam tikrą laiką iš viso išnyktų. Pirmiausia tai priklauso nuo to koks yra plaukas. Kai kurie plaukai yra ploni ir jie labai greitai pasiruoda procedūroms, tačiau yra atvejų kada plaukai yra labai stori ir procedūras reikia kartoti gana dažnai kol pasiekiamas rezultatas. Viskas priklauso nuo to koks yra plaukas.

Ar plaukų šalinimą atlieka ir vyrams?

 Visuomenėje vis dar vyrauja stereotipas, kad plaukelius šalina tik merginos ir moterys o tikri vyrai nė už ką nešalins savo plaukų, nes tai vyriškumo ženklas. Tačiau vertėtų tokias tendencija spamiršti nes plaukelių šalinimas vyrams yra toks pats kasdienis dalykas kaip ir moterims. Vieni vyrai yra linkę į plaukuotumą ir tai jiems nepatinka, tad jie siekia kad plaukai būtų pašalinti. Kai kurie nori pašalinti tarkim tik pažastų plaukus, kad jiems patiems namuose jais nereikėtų rūpintis. Tad galima drąsiai sakyti kad stereotipas, kad vyrai tokių procedūrų neatlieka yra tikrai pasenęs ir nereikėtų galvoti kad jūs vienintelis, kuris atliekate šią procedūrą.

Kiek laiko trunka ir kiek kainuoja procedūra lazeriu?

 Tai kiek laiko trunka pati procedūra lazeriu priklauso nuo to, kiek plaukelių yra šalinama, koks plotas yra tvarkomas. Kaina kaip ir procedūros laikas priklauso taip pat nuo tų pačių aspektų. Žinoma kuo mažesnis plotas bus tvarkomas tuo ir kaina bus mažesnė. Tačiau visuomet geriausiai apie kainas ir tai kiek laiko jums bus atliekama procedūra galima sužinoti apsilankius pas specialistus, kurie pažiūrėję jūsų situacija gali į visus jums rūpimus klausimus atsakyti geriausiai. Tad visada kreipkitės į juos su jums rūpimais klausimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *