Posted inSveikata

Potencija ir jos ryšys su blogu gyvenimo būdu

urologas

urologasTurbūt ant pirštų galima suskaičiuoti vyrus, kurie savo sveikata rūpinasi kasdien. Visa kita likusi dalis į medikus kreipiasi tik ko ne tragedijos atveju – tiksliau tariant, pas gydytoją užsirašo tik labai stipriai sušlubavus sveikatai. Ypač tokia tendencija pasireiškia lytinėje vyro sveikatoje. Be to, kad jie ir taip vengia medicinos įstaigų ir medikų, kalbėti apie įvairias seksualinio gyvenimo problema jiems iš vis yra tabu. Tačiau kiekvienas urologas perspėja įvairaus amžiaus vyriškius, kad jokiu būdu negalima gėdytis savo sveikatos sutrikimų ir laiku vykti pasitikrinti. O dar geriau, jeigu kasdien būtų gyvenama kaip įmanoma teisingiau. Tokiu būdu žalingų įpročių, nesveiko maisto atsisakymas ir perėjimas prie sveikesnio ir ramesnio gyvenimo gali lemti ir ypač gerą vyro potenciją.

Kaip teigia urologas, kiekvienam vyrui potencija yra labai svarbi. Tai yra tarsi jo galios įrodymas, ir praradus net dalį potencijos stipriosios lyties atstovas gali imti jaustis silpnas, pradėti kompleksuoti ir pan. Taigi, kokie yra didžiausi rizikos faktoriai, lemiantys vyro potencijos mažėjimą?

  1. Potencijai įtakos turi ir vaistai. Kiekvienas urologas, prieš rašydamas pacientui vaistų receptą, perspėja, jog daugelis jų gali mažinti potenciją. Tačiau dalis vyrų apie tai pamiršta ir vartodami vaistus ar papildus susiduria su pablogėjusia erekcija. Ji priverčia ligonius kreiptis pas medikus, kur čia jiems dar kartą yra paaiškinama sutrikimo priežastis. Tikslus medicininis to paaiškinimas yra, jog kai kurie antidepresantai ar vaistai sureguliuoja kraujo spaudimą taip, jog jis sumažėja. Tuomet automatiškai pablogėja ir erekcija, prarandamas noras mylėtis. Tai – nėra pavojinga ar kenksminga, paprastai, nutraukus vaistų vartojimą, potencija vėl grįžta tokia, kokia ir buvo anksčiau.
  1. Viršsvoris – didelis potencijos priešas. Nemaža dalis vyrų mėgsta piknaudžiauti kaloringu maistu ar alkoholiu, net nesusimąstę apie tai, kad šie gardumynai gali pakenkti jų potencijai. Su nesveiku, daug kolorijų turinčiu maistu ar gėrimais į organizmą patekę riebalai kaupiasi ant vidinių kraujagyslių sienelių, taip jas pamažu kimšdami. Pro susiaurėjusias kraujagysles, kraujas prateka sunkiau, keblesnis pasidaro ir kraujo pratekėjimas į varpą. Automatiškai blogėja erekcija, vyras jaučiasi pavergęs, neturi energijos, dingsta potencija. Dėl šios priežasties reikėtų kontroliuoti tai, ką valgote, vengti viršsvorio, reguliariai sportuoti.
  1. Rūkymui sakykite griežtą ne. Tiek potencijai, tiek gerai erekcijai, tiek bendrai savijautai labai didelę įtaką turi toks žalingas įprotis, kaip rūkymas. Panašiai kaip ir kaloringu maistu, nikotinas kaupdamasis kraujagyslėse, ilgainiui jas užkemša, susidaro trombai, kraujas prastai priteka į organus. Kartu su juo prastėja ir audinių aprūpinimas deguonimi, o tai yra labai svarbi sąlyga potencijai.

Be to, profesionalus urologas visuomet patars vyrui vengti streso, įvairių lytinės sistemos traumų ar ligų, kadangi viskas irgi neigiamai veikia jo potenciją.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *