Posted inSveikata

Atsiradus erekcijos sutrikimams, išbandykite liaudiškus metodus

Erekcijos sutrikimų gydymas

Erekcijos sutrikimų gydymasVos susirgus ar pasijutus prastai daugelis iš mūsų griebiasi visų įmanomų priemonių, kad tik pasijustų geriau. Ir tai visiškai normalu, juk kas nenori jaustis gerai? Tačiau yra viena problema, dažnai kankinanti vyrus, tai – sutrikusi jų erekcija. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių kartais vyrams sumažėja libido. Ir tai dažniausiai nutinka tada, kai perkopiama vidutinio amžiaus riba, jis nesilaiko sveiko gyvenimo principų, turi daugybę žalingų įpročių. Kad ir kaip bebūtų, susidūrus su erekcijos sutrikimu, būtina imtis tam tikrų gydymosi priemonių. Žinoma, liaudiškais metodais, erekcijos sutrikimų gydymas galimas tik tada, kai problema nėra didelė ir nejaučiami jokie šalutiniai pojūčiai, pavyzdžiui, skausmas, nemalonus dirginimas, perštėjimas ir pan.

Vyrams, kurie nori, kad jų erekcija būtų it akmuo, vertėtų kasdien valgyti raudonos mėsos bei vartoti daugiau daržovių. Ypač rekomenduojamos morkos, ropės, petražolės, kalendros, česnakai, baklažanai, aštriosios paprikos, burokėliai, krienai. Žinoma, šis būdas netiks, jeigu jūsų skrandis jautrus ir suvalgius tokį maisto produktą, kaip aitrioji paprika, jausitės dar blogiau.

Kita priemonė, kuri gali būti efektyvus erekcijos sutrikimų gydymas, yra pomidorų sultys. Sudėtyje turėdamos nemažai maistingųjų medžiagų, šios sultys gali padėti susigrąžinti gerą erekciją. Patariama kasdien išgerti dvi arba daugiau stiklines šių sulčių. Tiems, kas mėgsta ir gali gerti raudoną vyną (jiems nesukyla skrandžio rūgštys ir pan.), galėtų pabandyti vakare, prieš einant miegoti išgerti šio gėrimo. Kai kada nedidelis jo kiekis gali stimuliuoti vyro libido.

Tam, kad vyro varpa būtų kieta, gali padėti ir riešutai. Kasdien suvalgant po saujelę riešutų, greitai galės pasijausti teigiamas rezultatas.

Kai kurie vyrai, tai išbandę teigia, kad mėnesį miegojus karštoje vonioje jokių bėdų su erekcija jiems nebūna. Mat šiltas vanduo ne tik atpalaiduoja mintis ir kūną, bet ir gerina kraujotaką, kraujas geriaus po organizmo audinius išnešioja deguonį. Pailsėjus vyro kūnui, į jo varpą susijaudinus greičiau ir gausiau priteka kraujas, todėl jo penis tampa ypač tvirtas. Tačiau vieno ar poros kartų karštoje vonioje – nepakanka. Tokias procedūras reikėtų kartoti bent mėnesį diena iš dienos. Be to, siekiant saugumo, reikėtų į vonią įsileisti nedaug vandens, kad šiltas vanduo apsemtų vyro lytinį organą (maždaug trečdalis vonios). Be to užsidėti oro pripučiamą pagalvėlę, kad užsnaudus, vanduo nepatektų į akis, kvėpavimo takus, jūs nepaskęstumėte.

Erekcijos sutrikimų gydymas gali būti labai sėkmingas ir namuose, tereikia tam skirti pakankamai dėmesio ir laiko.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *