Posted inPaslaugos

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie sporto projektų finansavimą

Sporto finansavimas yra svarbus kiekvienam sporto projekto įgyvendinimui. Sporto objektų statybos projektai paprastai yra brangūs projektai ir dažniausiai reikalaujama trečiųjų šalių finansavimo, kad būtų galima sėkmingai užbaigti projektą. Finansavimas ir lėšų rinkimas yra tema, kuri yra visos projekto komandos mintys ankstyvosiose projekto stadijose, nes turėsite sugebėti įrodyti, kad projektas yra įmanomas, o ne tik mintys danguje.

Laimei, yra daug finansavimo šaltinių, kuriuos galima panaudoti. Šiame straipsnyje mes išvardijame geriausius sporto objektų statybos projektų finansavimo ir lėšų rinkimo šaltinius. Prieš pradedant teikti paraiškas dėl finansavimo, rekomenduojame išbandyti vieną iš  sporto objektų sąnaudų skaičiuoklių, kad aiškiai suprastumėte visas projekto išlaidas. Taip pat galite peržiūrėti nacionalines sporto objektų dotacijas ir finansavimo duomenų bazę, jei norite atrasti daugiau galimybių!

Pasinaudokite privataus finansavimo galimybėmis

Jei prožektorių sistemos ar dirbtinės dangos aikštelės statybai pinigų nepavyksta surinkti iš anksto, galima kreiptis dėl sporto objekto finansavimo. Akivaizdu, kad tokią galimybę siūlo bankai ir kredito unijos. Tačiau sporto  statybos pramonės gamintojai ir tiekėjai kartais turi finansavimo pasiūlymų. Jie leidžia jums sumokėti už pirkinį ir įrengimus kas mėnesį, kas ketvirtį arba kasmetinėmis įmokomis. Teiraukitės apie tokias galimybes kaip pasiūlymo pateikimo proceso dalį, taip pat dėl jų rekomendacijų tinkamiems finansavimo teikėjams.

Finansavimas per viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę

Kadangi reikia daug sportui reikalingos erdvės ir kasdien naudojamų sporto aikštynų įvairovės, viešiesiems ir privatiems subjektams gali būti naudinga bendradarbiauti kuriant sporto objektą. Pavyzdžiui, galbūt valstybinė mokykla turi didelį plotą, bet mažai finansinių išteklių, o privatus universitetas gali turėti priešingą situaciją. Tokiu atveju tikslą galima pasiekti abiem kartu. Tokie projektai galimi ir su įmonėmis, kurios ieško įmonių sveikatinimo galimybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *