Kamieninių ląstelių procedūros

kamieninės ląstelės

kamieninės ląstelės

Apie kamienines ląsteles ir jų naudą, o taip pat ir gydymą kamieninėmis ląstelėmis, girdėti tekę yra kiekvienam ir ne kartą. Šiuo metu yra galimybė užšaldyti iš gimdyvės placentos paimtas kamienines ląsteles, kurios ateityje gali būti panaudotos sunkių ligų gydymui ir ne tik. O kiek yra žinoma apie kamieninių ląstelių panaudojimą grožio srityje?

Grožio srityje kamieninių ląstelių paėmimas atliekamas iš žmogaus riebalinio audinio. Tai yra regeneracinės paskirties, mediciniškai vadinamos stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelėmis. SVF ląstelės, suleistos į tam tikrą probleminę zoną, pasireiškia natūraliu regeneruojamuoju poveikiu. Be to, kadangi tai yra to paties žmogaus kamieninės ląstelės, po procedūros nepasireiškia joks šalutinis poveikis ar atmetimo reakcija.

Tai pakankamai nauja ir labai inovatyvi procedūra Lietuvoje. Kamieninių ląstelių paėmimas vyksta chirurginės intervencijos būdu, kuomet minimaliai nusiurbiama riebalų, iš kurių laboratoriniu būdu išgaunamos kamieninės ląstelės.

Šios stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės skatina pirmtakinių ląstelių atsinaujinimą. Todėl ši procedūra naudojama probleminėms veido odos vietoms atstatyti. Kamieninės ląstelės pasitarnauja lyginant raukšles, sausos, stangrumą praradusios odos atstatymui, netgi randų matomumo mažinimui ir kitoms odos problemoms šalinti.

Pati paėmimo, apdorojimo ir suleidimo procedūra yra atliekama steriliai ir visas procesas gali trukti iki maždaug 4 valandų. Be to, yra galimybė paimtas kamienines ląsteles užšaldyti specialioje azoto talpykloje, kurios yra saugomos audinių banko laboratorijoje.

Kalbant tik apie patį kamieninių ląstelių suleidimą, procedūra trunka vos iki 20 minučių, priklausomai, kokia yra problema. Tai visiškai saugi procedūra, kuri atliekama steriliu švirkštu gydytojo profesionalo. Po procedūros atsistato odos audiniai, sumažėja raukšlės, dingsta odos pilkumas, pagerėja bendra odos būklė. Tai puiki prevencinė priemonė prieš plastines operacijas, o procedūros poveikis išlieka iki 12 mėnesių.

 

Profilaktinė akių patikra padės jaustis geriau

akiu patikra

akiu patikra

Nėra nieko svarbiau už sveikatą ir gerą savijautą. Tai turtai, kurių neįmanoma nusipirkti už jokius pinigus. Deja, skubančioje visuomenėje vis dažniau pasitaiko atveju, kai apsilankyti pas gydytoją nerandame laiko. Gyvenant informaciniame amžiuje, daugelis mūsų nesupranta, tačiau didelis krūvis kasdien tenka mūsų akims. Todėl specialistai sako, kad šiandien akių patikra jau turėtų būti privaloma kiekvienam.

Nepraleiskite profilaktinio tikrinimo

Kas yra akių patikra ir kaip ji vyksta, daugelis puikiai žino. Deja, dažniausiai tinkamai jai pasiruošiame labai retai. Ko gero, atidžiai akių patikrinimas atliekamas mokykloje, o suaugus į šią procedūrą daugelis nebekreipia dėmesio. Nors įstatymas reikalauja sveikatą tikrinti kartą į metus ar dvejus, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus darbo pobūdžio. Deja, praktika rodo, kad didelė dalis darbuotojų iš tiesų nepatikrina savo sveikatos. Priešingai, akių patikra Vilniuje ar kitame dideliame mieste kartais tiesiog praleidžiamas, o paciento knygelė užpildoma pagal bendrą situaciją. Tačiau kaip tik tai gali būti puiki proga sužinoti, kokia šiuo metu yra Jūsų akių sveikata. Ypač žinant, kiek daug laiko prie ekranų kasdien praleidžiame, o dėl to mūsų regėjimas tik silpnėja.

Dažnai žmonės nė nesupranta, kad ėmė matyti prasčiau tol, kol neatliekamas akių patikrinimas Vilniuje. Todėl profilaktiškai tikrinant sveikatą nereikėtų praleisti ir akių patikrinimo. Taip ne tik sutaupysite pinigų, nes atskirai atliekama akių patikra kaina greičiausiai nepradžiugins, bet kartu ir leis Jums žinoti, kokia yra akių sveikata.

Kada verta tikrintis papildomai?

Specialistai sako, jog jeigu manote, kad akių patikra Jums reikalinga, nereikėtų dvejoti, kuo skubiau užsirašykite pas specialistą priėmimui. Kai atliekamas akių patikrinimas, specialistas įvertina ne tik tai, kokio stiprumo yra Jūsų akys, tačiau taip pat apžiūri akies tinklainę, gali ištirti, ar tinkamas akių spūdis bei ar nesivysto akies uždegimas. Deja, tai susirgimai, kurie šiandien labai dažnai pasitaiko daug laiko prie kompiuterio leidžiantiems žmonėms.

Tokiais atvejais, kai kyla įtarimas, kad akys nusilpo, jas ima dažniau skaudėti ar akys per greitai išdžiūsta, akivaizdu, jog akių patikra būtų Jums reikalinga. Akių patikrinimas Vilniuje ar kitame dideliame mieste ilgai neužtruks, tačiau atsakys į visus Jūsų klausimus. Gali būti, kad užbėgti svarbiai ligai už akių padės būtent akių patikra Vilnius tam puikus pasirinkimas. Tai ypač aktualu, jei įtariate, kad organizmą kamuoja genetinis susirgimas. Dažniausiai būtent akys išduoda genetinių susirgimų simptomus. Dažniausiai privati akių patikra kaina neišgąsdina, tačiau jai užsirašyti galite netgi tą pačią dieną.

 

Hialurono injekcijos – greitas būdas atrodyti jauniau

hialurono injekcijos

hialurono injekcijos

Sustabdyti laiką trokštame visi, kadangi jaunystės kultas šiuo metu yra aktyvus kaip niekada. Visgi, laiko sustabdyti nepavyks, tad telieka išbandyti kuo daugiau skirtingų grožio procedūrų, kurios gali padėti atrodyti geriau ir paprasčiausiai jauniau, ko daugelis ir nori. Hialurono injekcijos yra paprasčiausias būdas sumažinti raukšlių skičių, leisti odai blizgėti, gauti užtektinai drėgnumo ir paprasčiausiai atrodyti puikiai. Suprantama, hialurono injekcijos vis dar dažnai priskiriamos prie operacijų, labai rimtų procedūrų, kadangi teisę jas atlikti geba tik geras savo srities profesionalas, tik medikas, kuris turi licenziją.

Nepaisant to, kad visada galite rasti pigų pasiūlymą, pigią paslaugą, kurią Jums gali suteikti asmuo neturintis tam tinkamos kvalifikacijos, tačiau vertėtų pagalvoti apie tai, kad išsaugoti savo veidą ar kitą kūno dalį pavyks tik tokiu atveju, jeigu susirasite legaliai savo paslaugas siūlantį ir puikiai savo darbą atliekantį profesionalą. Hialurono injekcijos Siauliuose, hialurono injekcijos Panevezyje, injekcijos Marijampoleje ir kituose miestuose yra pasirušusios padėti Jums susigrąžinti jaunystę. O ir pačios hialurono injekcijos šiuo metu leidžiamos į labai skirtingas kūno vietas, kadangi žmonės toliau nuo veido keliauja link viso kūno. Suprantama, kad norisi, jog gražiai atrodytų visos kūno vietos: hialurono injekcijos i paakius, hialurono injekcijos i sąnarius ir kitas kūno vietas. Po hialurino reikia laikytis tam tikrų rekomendacijų, kurios padeda greitai grįžti į įprastas gyvenimo vėžes, tačiau atrodyti ur kas gražiau ei visada. Tiesa, injekcijos negalima kai kuriems asmenis, tad būtina pasitarti su gydytoju, kad jis įvertinęs jūsų būklę pateiktų ir rekomendacijas. Juk hialurino galimybės plačios, deja, tinka ne visiems.

Hialurino injekcijos kursai atvėrė galimybes daugeliui mokytis ir siūlyti šias paslaugas, tačiau nepamirškite, kad paslaugą gali atlikti tik medikas. Injekcijos atsiliepimai labai teigiami, žmonės džiaugiasi, kad pavyksta puikiai atrodyti. Hialurono galimybės leidžia susigrąžinti jaunystę, tad pasinaudokite šia puikia galimybe.

Hialurino injekcijos – kai norisi atrodyti puikiai, tačiau tuo pačiu išlaikyti natūralumą.

 

Refliuksas ir liaudies medicinos galimybes

skrandis

skrandisRefliuksas yra viena labiausiai paplitusių ir viena nemaloniausių skrandžio problemų, kuri kankina labai daug žmonių. Tiesa, ši problema atsirado ne tik dėl prastos mitybos, tačiau taip pat ir streso, kuri yra daugelio mūsų kasdieninis palydovas. Svarbiausia, kad refliuksas yra susijęs ne tik su nemaloniu skrandžio skausmu, tačiau taip pat ir rūgšties skoniu burnoje, labai dažnai net ir nemaloniu kvapu. O geriausiai kovoti su juo gali padėti medikamentai, kuriuos Jums turi paskirti gydytojas.

Jeigu nenorite gerti vaistukų – visada galima pasikliauti liaudies medicinos patarimais. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti, kad jeigu nepašalinsite priežasties, kuri ir sukelia refliuksą, tokiu atveju nepavyks gyventi be jo sukeliamų nemalonių simptomų. O sukelti nemalonias skrandžio rūgštis gali labai daug skirtingų maisto produktų. Labai dažnai žmonės skundžiasi, kad per daug riebus arba aštrus maistas yra gana dažna rūgštingumo priežastis, taigi, visada siūloma pirmiausia sumažinti šio tipo maisto produktų ir patiekalų savo mityboje. Gali būti, kad kuomet jų suvalgysite kur kas mažesnį kiekį – net nebereikės ieškoti priemonių, kuris gali padėti pagyti. Paprasčiausiai, žmogus ir taip kur kas geriau jausis ir dings visi nemalonūs simptomai.

Jeigu norite sumažinti skrandžio rūgštingumą – tuo pačiu siūlome pasikliauti keliais natūralios medicinos produktais, kurie labai dažnai pavadinami kaip efektyviausios priemonės su skrandžio rūgštimis. Pirmiausia siūlome įsigyti šaltalankių aliejaus, kurį galite rasti vaistinėse. Tai natūrali priemonė, kuri ne tik padės sumažinti rūgštingumą, tačiau tuo pačiu ir pagražinsite savo odos būklę, susigrąžinsite jaunystę. Avižų grūdai yra dar viena puiki priemonė, kuri gali padėti kur kas geriau jaustis. Valgykite kiekvieną dieną bent po kelis šaukštus. Po kiek laiko pamatysite, kad nemalonūs simptomai visiškai dingo. Graikiniai riešutai taip pat gali Jums padėti sumažinti nemalonius kylančių rūgščių jausmus. Siūlome valgyti riešutų saikingai, kadangi jie gali sukelti kitas rūgščių problemas.

Refliuksas tikrai labai nemaloni liga, tačiau svarbiausia, kad net ir natūralios priemonės gali padėti ją sumažinti. Jeigu, visgi, nejuntate jokios naudos – būtina kreiptis į medikus.

 

Kaip teisingai gydytis antibiotikais?

Mikrobiologiniai tyrimai Vilniuje

Mikrobiologiniai tyrimai VilniujeKiekvienas gripo epidemijų sezonas atneša nemažai žalos – į ligos patalus krenta tiek visai jauni, tiek seni. Kiekvienais metais gripas ar jo komplikacijos nusineša bent poros žmonių gyvybes. Tad nuostata, kad gripą išsigydyti lengva ir tai gan nesunki liga – klaidinga. Šio sezono gripas buvo ypač stiprus ir klastingas – apsikrėtus žmonėms liga pradėdavo progresuoti itin staigiai ir smarkiai – raumenų skausmui surakinant visą kūną, temperatūrai sunkiai nusileidžiant žemiau 38 laipsnių. Dažnu atveju pacientams gydytojai išrašydavo antibiotikus. Ypač jei gripas pereidavo į plaučių uždegimo komplikacijas.

Tačiau antibiotikais juokauti nėra gerai. Ne vienas turi pažįstamų ar giminaičių medikų, kurie lengva ranka kasmet saviems išrašo receptą „Ospamox“ antibiotikams, kuriais, neva, išsigydysi viską. Tačiau toks sprendimas gali kartais lemti ir gyvybę, todėl norint teisingai gydytis nuo gripo komplikacijų antibiotikais, būtina tai daryti tinkamai.

Visų pirma – būtinas vizitas pas šeimos gydytoją. Esant su 38 laipsnių temperatūra daugelis pacientų priimami be eilės, todėl tai nėra sudėtinga, o sergant gripu nedarbingumo pažymėjimas yra garantuotas, todėl nesibaiminkite, jog praleisite darbą.

Atsidavę į gydytojo rankas, galite būti ramūs. Jo darbas yra svarbiausias – tai atrasti tikslią jūsų ligos diagnozę ir paskirti tinkamą gydymą. Diagnozei nustatyti, imamas kraujo mėginys, atliekami tyrimai. Net ir plaučių uždegimas turi kelias rūšis, ką jau kalbėti apie kitas gripo komplikacijas. Tad tokiais atvejais atliekami ir mikrobiologiniai tyrimai. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje jie atliekami daugelyje poliklinikų ar privačių klinikų. Šių tyrimų metu paimamas ligonio gleivių ar audinių pasėlis, ir ištiriama, koks mikrobas ar bakterija sukėlė uždegimą ar infekciją. Mikrobiologiniai tyrimai Vilniuje atliekami tiek nemokamai poliklinikose, tiek mokamai privačiose klinikose, ir jie yra būtini tam, kad gydytojas pagal atrastą mikrobą paskirtų tinkamus antibiotikus.

Jei parinkti geri antibiotikai, būtina baigti gerti visą jų kursą, išskyrus tuos atvejus, kai parinkti per silpni vaistai, ir juos daktaro sprendimu tenka pakeisti stipresniais antibiotikais. Nebaigus kurso, liga gali greitai sugrįžti.

 

 

 

 

 

Viskas, ką reikia žinoti apie anemiją

Feritino tyrimas

Feritino tyrimasNe kartą esame girdėję apie maisto produktus, turinčius daug geležies. O be to žinome, jog geležis yra būtina kraujui, tiksliau hemoglobinui, kuris yra kraujo sudėtinė dalis. Anemija yra dar vadinama mažakraujyste, toks ligos pavadinimas kyla dėl to, kad kaip taisyklė sergantys šia liga turi mažą hemoglobino kiekį kraujyje.

Hemoglobinas yra atsakingas už deguonies pernešimą į žmogaus organizmo audinius. Todėl jo trūkstant žmogaus organizme, ligonį apima greitas nuovargis ar net dusimas net ir užsiimant nesunkia fizine veikla. Taip pat ligoniui būdinga blyški oda, balkšvi nagai.

Anemija yra dažniausiai pasitaikanti kraujo liga, o dažniausias anemijos tipas tai geležies stokos anemija. Paprastai anemija išsivysto dėl nepilnavertės mitybos, jeigu su maistu gaunama mažai geležies. Tačiau yra ir tokių priežasčių kaip nėštumas, virškinamojo trakto ligos, moterims – gausios ir ilgos mėnesinės. Paprastas kraujo tyrimas jau gali parodyti, ar hemoglobino kiekis kraujyje atitinka normą. Jeigu jo per mažai, pacientui siūloma geležies dieta arba išrašomi geležies preparatai.

Dar vienas anemijos tipas  – ferodeficitinė anemija. Jos metu organizme mažėja feritino kiekis. Feritinas – tai yra baltymas, kurio paskirtis saugoti žmogaus organizmo geležies atsargas. Feritinas egzistuoja visame kūne ir jo audiniuose. Yra specialus feritino tyrimas, kurio metu geriausiai pamatomos organizme esančios geležies atsargos. Net ir atkūrus normalų geležies lygį organizme, siūloma pacientui ir toliau vartoti geležies sulfatą, kad iki galo užsipildytų visi feritino rezervai.

Feritino tyrimas gali tapti ir vėžinių susirgimų rodikliu. Nustatyta, kad padidėjęs feritino kiekis rodo vėžinių procesų didėjimą organizme.

Tad jeigu skundžiatės galvos svaigimu, greitu nuovargiu, prastesne koncentracija ir dėmesiu, tikėtina jog sergate anemija. Ši liga būdinga ir tiems, kurie nevalgo mėsos. Verta susirūpinti savo sveikata ir į savo maisto racioną įtraukti daugiau maisto produktų, turinčių geležies. Jeigu nesate tikras dėl anemijos simptomų, kreipkitės į savo šeimos gydytoją ir jis pasiūlys jums būtiniausius kraujo tyrimus.

Dažnos odos problemos – įgimtos ir įgytos

odos klinika Vilniuje

odos klinika VilniujeNiekas nenori turėti problemų su oda, deja, odos klinika Vilniuje yra vienas labiausiai ieškomų medicinos įstaigų organų, kadangi visgi su oda daug kam kyla bėdų. Vienos jos būna įgimtos, kitos išlenda bėgant laikui. Dėl vienų atsiradimo visai nesame kalti, kitos atsiranda ir dėl mūsų pačių aplaidumo. Dėl kokių priežasčių dažnai pacientams reikalinga odos klinika Vilniuje?

Jaunatviniai spuogai

Pirmasis kartas, kada jauni žmonės kreipiasi į tokias gydymo įstaigas kaip dermatologijos klinika Vilniuje dažnai būna būtent jaunatviniai spuogai. Jie gali būti tik keli ir atrodyti nekaip, tuomet paaugliai nekreipia dėmesio. Tačiau kartais ir iš tų kelių gali atsirasti daugiau, jeigu spuogai bus savarankiškai spaudinėjami, tepami netinkančiomis priemonėmis. Kitiems gamta padovanoja tokią odą, kad spuogai iškart virsta egzema ir visas veidas atrodo labai blogai. Paaugliai dėl to labai kompleksuoja, niekas nenori būti bjauriuoju ančiuku. Dėl to odos klinika Vilniuje ir joje dirbantys profesionalai siekia pasiūlyti kokybišką gydymą.

Žvynelinė

Jeigu jaunatviniai spuogai kankina tik paauglystėje ir yra išgydomi net jai nepasibaigus, tai žvynelinė gali būti liga, kuri persekios visą gyvenimą. Dažniausiai kūno vietose, kur oda klostuojasi, kur yra kažkokios raukšlės, ant alkūnių, kelių, kirkšnių, sėdmenų, taip pat galvos dalyje, atsiranda labai pleiskanoti odos plotai. Tas vietas niežti, atsiranda ir didžiuliai paraudimai, galiausiai viskas gali atrodyti kaip šašai. Ir vaizdas, ir savijauta tikrai blogi, todėl žmonėms, sergantiems žvyneline, reikalinga pagalba. Geriausia odos klinika Vilniuje tampa pacientų paieškų objektu, nes kiekvienas jaučiasi bent šiek tiek sužlugdytas, kentėdamas nuo šios odos ligos. Ji neleidžia net ir vasaros metu apnuoginti kūno, nes tenka gėdytis tų simptomų. Taip pat tenka labai reguliuoti mitybą, teptis kremais, gerti vaistus, gali būti taikomas net hormoninis gydymas. Visgi, net ir su geriausia priežiūra ir gydymu, žvynelinę įveikti pavyksta tikrai ne visiems.

Apgamai

Kita problema – apgamai. Tai yra įgimtas dalykas, jie atsiranda, nes taip užprogramuota genetikoje. Tačiau, esant odos nudegimams arba per dažnam buvimui saulėje, apgamų gali daugėti. Paprastai odos klinikos su apgamais gali atlikti tokias funkcijas: apžiūrėti, ar jie nėra piktybiniai, pašalinti apgamus. Dažniausiai valstybinės ligonių kasos kompensuoja apgamų šalinimą, jeigu įrodoma, kad reikia jį pašalinti. Laikoma, kad reikalingas apgamo šalinimas tada, kai jis trukdo, nuolat liečiasi su drabužiais (pavyzdžiui, liemenėlės kraštu), yra dažnai traumuojamas. Taip pat tada, kai yra tikrai labai didelis. Visgi, daug žmonių pragyvena su nė vienu nepašalintu apgamu, nors turi jų tikrai daug. Privati odos klinika Vilniuje gali atlikti ir estetinį randų lyginimą po to, kai apgamas jau būna pašalintas.

Netinkamai parinkta odos kosmetika

Kartasi odos bėdų atsiranda vien dėl to, kad nemokame tinkamai pasirinkti kosmetikos. Kosmetika skirstoma į dekoratyvinę ir į kasdienės higienos palaikymui. Siekiant užtikrinti kasdienę higieną, odą reikia valyti, drėkinti ir maitinti. Tam reikia pirma žinoti odos tipą. Jeigu oda sausa, reikia ją labai drėkinti, jeigu riebi – negalima sausinti muilu,  nes ji tik dar labiau riebės. Tad kartais bėdų atsiranda vien tik dėl to, kad pasirenkamas netinkamas higienos būdas ir kosmetikos tipas. Pavyzdžiui, sausinant ir taip sausą odą, atsiras pleiskanojimai. Su šiurkščiomis priemonėmis valant jautrią odą, atsiras išbėrimų ir kt. Renkantis dekoratyvinę kosmetiką, taip pat reikia žiūrėti, kad oda nebūtų alergiška joje esančioms medžiagoms bei kad nebūtų užkemšamos visos odos poros.

Kraujospūdžio matuokliai

kraujo spaudimo matuokliai

kraujo spaudimo matuokliaiTurite kokių nors problemų su kraujospūdžiu ir jums nuolat reikia jį matuotis? Tuomet tikriausiai norėsite investuoti į gerą bei kokybišką variantą, kuris parodytų tikslingus rezultatus. Kraujo spaudimo matuokliai šiais laikais yra įvairūs, nuo rankiniu iki automatiniu, tačiau kiekvienam žmogui pasirinkti individualiai, kokį gi aparatą naudoti. Žinoma, dabar populiariausi kraujospūdžio aparatai yra elektroniniai, kurie patys sugeba tiksliai pamatuoti kraujospūdį, tačiau kiti, ypač vyresnio amžiaus žmonės nepasitiki jais ir renkasi rankinį.

Elektroniniai kraujo spaudimo matuokliai gali būti naudojami, net tada, kai esate vienas namuose. Jį tiesiog reikia užsidėti ant rankos ir tuomet įjungti mygtuką, kuris suslėgs ranką bei pamatuos dažnį, o skaitmeniniame ekrane matysis rezultatai. Tokie aparatai dabar taupant laiką naudojami ir medicinoje, o jie patys yra patikrinti mokslinių tyrimų bei turi kokybės sertifikatą. Dabar rinkoje yra įvairių elektroninių kraujospūdžio matuoklių, tačiau rinkitės tą, kurį reikia naudoti aukščiau rankos, o ne riešinį. Jis parodo žymiai tikslesnius rezultatus.

Taip pat, prieš perkant įsitikinkite, kad aparatas kliniškai patikrintas, o nesisakykite iš neaiškių, kiniškų internetinių puslapių. Juk norite ilgaamžio prietaiso, o jei kai jums reikės prietaiso, jis neveiks? Kas tuomet? Todėl būtinai investuokite į kokybišką ir tikrai veikianti prietaisą.

Beje, nepamirškite išsimatuoti ir savo rankos apimtis, nenusipirkite per didelio arba per mažo matuoklio. Nors dabar kraujo spaudimo matuokliai ir yra pritaikomo dydžio, tačiau visuomet pasitikrinkite ar tas kurį perkate yra tinkamas jūsų rankai.

Kraujospūdžio matuokliai yra įvairių kainų, todėl nenustebkite jei pamatysite brangesnį ar pigesnį. Pigesni dažniausia būna rankiniai, o brangesni skaitmeniniai. Tačiau ir skaitmeniniai gali būti pigesni, viskas priklauso nuo to, kokių funkcijų tikitės iš kraujospūdžio matuoklio. Bet jeigu norite, kad matuoklis būtų išties modernus ir vos per kelias sekundes nustatytų kraujospūdį, tuomet pirkite brangesnį. Bet nepatariame rinktis modernaus, bet itin pigaus, kadangi toks prietaisas tikrai negarantuos geros kokybės bei ilgaamžiškumo.

Taigi, jei sudomino kraujo spaudimo matuokliai, tuomet skubėkite savo seną pakeisti nauju arba padovanokite šią dovaną savo artimiesiems.

 

Sukaupusi technologinę patirtį LG žengia į medicinos rinką

LG medicininiai monitoriai

Ilgametę patirtį plokščiaekranių monitorių technologijų srityje turinti „LG Electronics“ (LG) įžengė į sparčiai augančią medicininių įrenginių rinką. LG pristatė medicininius bei chirurginius monitorius, sukurtus tam, kad padėtų medicinos profesionalams priimti dar tikslesnius ir gyvybes gelbėjančius sprendimus. Naujieji monitoriai ir pažangūs nauji rentgenografijos prietaisai šią savaitę bus pristatomi „Šiaurės Amerikos Radiologų bendruomenės (RSNA) suvažiavime 2016“ Čikagoje.

LG medicininiai monitoriai

LG 8MP medicininės priežiūros monitorius

27 colių 3840×2160 pikselių IPS monitorius specialiai sukurtas tam, kad padidintų ligoninių personalo darbo efektyvumą, būtų lengviau organizuoti darbą bei vienu metu valdyti kelis procesus. Monitoriai ne tik pasižymi padidintu ryškumo lygiu, bet taip pat suteikia medicinos srities profesionalams galimybę peržiūrėti duomenis iš daugybės skirtingų kampų su minimaliais spalvų pakitimais ir išlaikant tikslius vaizdus.

 

LG 8MP chirurginis monitorius

27 colių LG 8MP chirurginis monitorius buvo sukurtas atlikti daugybei skirtingų funkcijų operacinėse. Ypatingas dėmesys buvo skirtas tam, kad chirurgai, kurie atlieka minimalios invazijos operacijas galėtų išnaudoti šių LG monitorių privalumus – plotį bei ypatingai didelį tikslumą. Neprilygstamai aiški LG 8mp UHD valdymo plokštė padeda gydytojams atlikti techniškai sudėtingas procedūras, o monitorių IPS technologija suteikia įvairiems medicinos srities profesionalams galimybes stebėti duomenis iš įvairių rakursų su minimaliais spalvų pakitimais.

 

LG skaitmeninis rentgenografas

Šiandieninėse ligoninėse medicininiai prietaisai, kurie yra lengvi, tvirti ir nešiojami yra viena pagrindinių priemonių, padedanti rūpintis pacientų sveikata. Pristatytas per „RSNA 2016”, LG DXD (skaitmeninis rentgenografas) pateikia aukštos kokybės rentgenografinius atvaizdus per kelias sekundes. LG DXD naudojamas 16 bitų vaizdo apdorojimo procesorius, o pikselio tikslumo diapazonas yra net 127 mikrometrai – tai padeda atkurti ypatingai aukštos rezoliucijos vaizdus, kuriuos nagrinėdami rentgenologai ir radiologai gali greitai ir tiksliai identifikuoti sveikatos problemas.

 

„LG įžengimas į medicinos monitorių įrenginių rinką reprezentuoja naują žingsnį mūsų strategijoje – plėsti ir įtvirtinti LG poziciją B2B rinkoje. Kaip pasaulinis lyderis aukščiausios kokybės monitorių industrijoje, mes esame užtikrinti, kad LG technologijos prisidės prie ligoninių ir medicinos paslaugų sektoriaus tobulėjimo, siekiant pagerinti diagnostinių procedūrų tikslumą, kokybę bei efektyvumą“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainment“ įmonės prezidentas.

 

RSNA yra asociacija vienijanti daugiau kaip 54 tūkstančius radiologų, radio–onkologų, medicinos fizikų bei kitų mokslininkų (RSNA.org informacija). Naujieji LG medicininiai vaizdo įrenginiai pirmą kartą bus demonstruojami „RSNA 2016“ metu, gruodžio 2 dieną. Medicininiai bei chirurginiai monitoriai bus pristatyti po konferencijos, o LG DXD bus pristatyti 2017 metais.

Natūralūs gerklės gydymo būdai

Tantum Verde

Tantum VerdeTurbūt ne vienam ir ne kartą teko susidurti su labai nemaloniu gerklės skausmu. Nestipraus imunineto turėtojais skundžiasi, kad vos tik papūtus vėjui iškart pradeda skaudėti gerklę. Atrodo smulkmena, tačiau tikrai sumenkina gyvenimo kokybę, tad bakterijų panaikinimas yra būtinas. Gerklės uždegimas gali būti gydomas tiek medikamentais, tiek natūraliomis priemonėmis. Lietuviai yra pamėgę „Tantum Verde“ purškalą, kurio reikia labai mažai, o nauda yra akivaizdi. Greta jo naudojimo rekomenduojama pasikliauti senolių išmintimi ir išbandyti liaudiškus būdus. Jie kartu su medikamentais padės Jums gerklės skausmo atsikratyti per kelias dienas.

  1. Česnakas ir svogūnas – vienos efektyviausių priemonių tiek gerinant imuninę sistemą, tiek stengiantis panaikinti bakterijas, kurios veisiasi Jūsų gerklėje. Gerklės uždegimas naikinamas paprasčiausiai valgant šias minimas daržoves. Česnaką rekomenduojama sumaišyti su medumi. Taip, skonis nebus malonus, tačiau efektas – stulbinantis.
  2. Druska – seniausia žinoma priemonė, kurią nuo gerklės skausmo naudoja beveik visi. Paprasčiausiai ją reikia sumaišyti su vandeniu ir skalauti tol, kol pasijusite geriau. darykite tai bent jau keis kartus per dieną.
  3. Taip pat gerklės skausmas bus mažesnis jeigu laikysite šiltą kompresą ant kaklo. Paprasčiausiai uždėkite ir prieš eidami laikykite to, kol jis visiškai atšals. Tai turėtų pagreitinti gijimo procesą.
  4. Vartokite kuo daugiau C vitamino, kurį galima rasti kopūstuose ir tam tikrose uogose. Jis taip pat gerina ir imuninę sistemą ir padeda kovoti su bakterijomis, kurios kenksmingos mūsų organizmui.
  5. Juodasis ridikas – liaudiška priemonė, kuri prisideda prie bakterijų naikinimo. Paprasčiausiai jį susmulkinkite ir gerkite, valgykite tol, kol skaudės gerklę.
  6. Čiobrelių, liepžiedžių ir aviečių arbatos yra tos, kurios gali padėti pašalinti problemą. Paprasčiausiai užtenka kartais išgerti šios arbatos (reguliariai), kad pavyktų būti apsisaugojusiam nuo gerklės skausmo. Žinoma, nieko negalima vartoti per daug. Saikas yra svarbiausias.

Gerklės skausmas ryjant, kalbant skelia labai didelį diskomfortą, tad nieko keisto, jog pajutus skausmą daugelis žmonių ieško būdų, kaip kuo greičiau jį panaikinti.