Posted inPaslaugos

Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant minkštą kampą?

Minkštas kampas yra puikus gaminys, kuris padeda išnaudoti turimą kambario erdvę. Daugiau vietos paliekama viduryje, kur galima pastatyti kitus baldus. Vienas iš didžiausių minkšto kampo privalumų yra tas, kad ant jo gali tilpti visa šeima. Kambarys iš karto tampa susibūrimo vieta. Tad į ką reikia atkreipti dėmesį prieš renkantis šį baldą, kad jis puikiai derėtų Jūsų kambaryje ir tiktų visiems šeimos nariams?

Tipas

Pagrindiniai tipai yra L ir U formos kampai. L formos baldai puikiai tinka mažesniam, o U formos – didesniam kambariui. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų kambario ploto, kurį norite užpildyti ir kiek Jūsų namuose gyvena žmonių. Pavyzdžiui, jei šeima yra gausi, nuolat ateina kokių nors svečių ir turite didelį kambarį – U formos minkštas kampas puikiai tiks.

Medžiaga

Pasirinkta medžiaga turės didelės įtakos erdvės pojūčiui ir kambario išvaizdai. Pagrindiniai minkšto kampo medžiagų tipai – oda ir tekstilė. Natūralios odos gaminiai būna brangesni, tačiau pasižymi itin estetiška ir laikui nepavaldžia išvaizda. Galima rasti ir pigesnių odos baldų variantų, pavyzdžiui koreguotoji oda. Tačiau ji nebus tokia ilgaamžė ir kokybiška.

Minkšti kampai su tekstiliniais apmušalais pasižymi didele įvairove. Tad išsirinkite tokią spalvą, kuri Jums neatsibostų ir visada būtų madinga. Taip pat atsižvelkite į svarbiausią faktorių – komfortą.

Naudojimas kambaryje

Šis etapas priklauso nuo Jūsų kūrybiškumo. Priklausant nuo kambario išmatavimų, kampinės sofos gali tikti kambario šone ar net viduryje. Jeigu erdvė atlieka kelias funkcijas, pavyzdžiui virtuvės ir svetainės – minkšti kampai gali būti naudojami ir zonų atskyrimui. Planuojate įsigyti tokį baldą? Tuomet spauskite čia ir išsirinkite tai, ko reikia internetu.

Funkcionalumas

Jeigu pas Jus dažnai apsistoja svečiai, pasirinkite minkštą svetainės kampą su miegojimo funkcija. Paprastas mechanizmas per kelias akimirkas leis pakeisti gaminio paskirtį. Tokiu būdu Jums nereikės ieškoti papildomo kambario svečiams, kur jie galėtų permiegoti. Tad prieš pirkdami minkštą kampą pagalvokite, kokią funkciją norite, kad jis atliktų.

Galima teigti, jog kampinės sofos yra vienas iš pagrindinių namų baldų, nes jis yra bene daugiausiai naudojamas. Ar tai būtų svečiai, ar šeimos nariai – visi susirenka pasėdėti ant šio baldo. Norite savo namams suteikti daugiau patogumo? Tuomet įsigykite tokį baltą ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *