Posted inPaslaugos

Kas nerekomenduojama įrenginėjant svetainę?

Svetainė – tai erdvė, kurioje namų gyventojai ir svečiai praleidžia bene daugiausia laiko. Nuo vakarinių pokalbių prie puodelio arbatos iki pižamų vakarėlių su filmais ir spragėsiais. Būtent dėl tokios veiklų įvairovės ir laiko praleidimo dažnumo yra svarbu, kad šis kambarys būtų pritaikytas ir malonus būti bet kuriuo metu. Todėl pateiksime kelis svarbius aspektus apie šios vietos įrenginėjimą, kurių reikėtų vengti.

Pagrindinė taisyklė, kurią verta žinoti

Planuojant svetainės kambario interjerą, neatsiejamas dalykas yra tinkamai parinkta sėdimoji dalis. Jų pasirinkimas yra labai platus, apimantis skirtingus audinius, sėdėjimo vietų skaičių, formą. Visgi, jeigu planuojate naudoti minkštą kampą (jei norite jį išsirinkti, spauskite čia), jums vertėtų žinoti, ko nereikėtų daryti statant jį kambaryje – ypač jei patalpa yra nedidelė.

Svarbiausia – nestatyti šio baldo atlošu prie pagrindinių durų. Juk nė vienas nenori įėjęs į kambarį susidurti su atsuktomis žmonių nugaromis. Tas pats ir su asmenimis, kurie ant jos sėdėtų. Toks minkšto kampo pastatymas sukuria nejaukumo jausmą, ko jūs tikrai nenorite suteikti savo svečiams.

Be to, šis išdėstymas optiškai mažina pačią svetainės erdvę. Žymiai platesnis ir akiai mielesnis kambario vaizdas atsiveria, kai kampinis baldas pastatomas pagal kambaryje esantį kampą. Todėl, jeigu tik yra galimybė, venkite minkštą kampą statyti taip, kad jo atlošas būtų pirmas dalykas, kurį pamatote. Šis patarimas susijęs ir su fengshui taisyklėmis bei srauto aplink kambarį idėja. Įžengę į kambarį, kuriame tokio tipo sofa yra nukreipta į jus, jausitės kur kas maloniau ir jaukiau priimami.

Ką daryti, jei vis dėlto kitos išeities nėra?

Jeigu taip nutiko, kad kambaryje kitaip šio baldo pastatyti nepavyksta arba tiesiog nenorite – tam yra išeitis. Situaciją sušvelninti gali kokios nors spintelės pastatymas prie atlošo, kurioje išdėliotumėte nuotraukas, akį patraukiančius stilingus suvenyrus, vazą su gėlėmis ar kitus jums patinkančius aksesuarus.

Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, jog tai tik patarimai, kurie jūsų namams suteiks papildomo žavesio, o laiko praleidimas juose vieniems ar su artimais draugais taps tik dar malonesnis širdžiai. Taigi gerai apgalvokite baldų išdėstymą kambaryje ir sukurkite svetainę, kurioje būtų gera ilsėtis, bendrauti bei pramogauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *