Posted inSveikata

Keli nesudėtingi būdai, kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą

Jūs nesate visiškai tikros, kaip ir kada tai nutiko? Jūs ilgą laiką mėgavotės nuostabiu seksu, tačiau staiga ėmė atrodyti, kad seksas nebėra toks, koks buvo anksčiau? Atėjus vėlyvam vakarui jūs mieliau renkatės serialą nei lovos malonumus su savo antrąją puse (arba savimi)? Net ir tuomet, kai sukaupiate visą savo energiją ir leidžiatės į seksualinius malonumus, jums visa tai atrodo lyg būtų labai nuspėjama ir tapę rutina? Tuomet jums praverstų keletas patarimų, kurie pagerins jūsų seksualinį gyvenimą ir sugrąžins didelį malonumą!

Mylėkite save nuogą!

Moterys, kurios mėgaujasi nuostabiu seksu, myli savo kūną, jaučiasi labai patrauklios ir seksualios. Deja, bet atliktos apklausos rodo, kad bene 80 proc. moterų kenčia nuo neigiamo požiūrio į savo kūną. Tačiau kuomet moteris nemyli savo kūno, ji nepasitiki savimi, jaučiasi suvaržyta ir visą tai su savimi nusineša į lovą. Akivaizdu, kad tai labai neigiamai paveikia ir seksą. Todėl jei jūs nesijaučiate patraukliai ar pergyvenate dėl savo kūno linijų, imkitės pokyčių, kurie padėtų tai išspręsti. Pradėkite reguliariai sportuoti, sureguliuokite savo mitybą, daugiau laiko skirkite poilsiui ir leiskite sau kartas nuo karto pasilepinti atpalaiduojančiomis bei grožio procedūromis. Neilgai trukus susigrąžinsite pasitikėjimą savo kūnu ir spinduliuosite seksualumu.

Mėgaukitės seksu

Labai dažnai per daugelį bendrų gyvenimo metų žmonės į seksą ima žvelgti kaip į pareigą ar darbą. Tačiau toks požiūris nėra labai efektyvus. Seksas turėtų būti labai didelis malonumas, nepamirštama patirtis ir tikrų tikriausias atsipalaidavimas. Vietoje to, kad visą tai vertintumėte tik kaip „seksą“, pradėkite į seksualinius malonumus žvelgti kaip į smagų žaidimą, kūniškus atradimus ir geresnį vienas kito pažinimą. Prisilietimai, bučiniai, nauji seksualiniai potyriai – visa tai apibrėžią neįkainojamą seksualinę patirtį.

Išbandykite daugiau naujovių

Po keleto metų kartu yra labai paprasta lovoje imti nuobodžiauti ir pradėti tinginiauti. Tačiau jūs abu nusipelnote kur kas daugiau ir geriau. Jei jūs neskirsite pastangų savo santykiams, iš jų jūs taip pat negalėsite tikėtis ir puikios grąžos. Atlikti tyrimai rodo, kad nauji potyriai paskatina smegenis gaminti dopaminą – neurotransmiterį, kuris vaidina svarbų vaidmenį seksualiniam potraukiui. Jei jūs kaskart išbandysite ką nors nauja ir iki tol nepatirtą, dopamino lygis kaipmat padidės, kartu padidindamas ir jūsų seksualinį potraukį. Tai reiškia, kad jūsų seksualiniai malonumai neturėtų būti atsiejami nuo naujų potyrių ir naujų atradimų.

Todėl jei savo miegamajame išbandysite ne tik naujas sekso pozas, tačiau taip pat nevengsite ir sekso žaislų, jūsų seksualiniai malonumai akimirksniu persikels į naują lygį. Pavyzdžiui, mėgstamiausios norvegų perkamos prekės yra soft dildo kategorijos ir šiuo atveju norvegai yra labai atviri naujiems seksualiniams potyriams. Todėl nereikia nė sakyti, kad jų pavyzdžiu galėtumėte pasekti ir jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *