Posted inMedicina / Sveikata

Kokiais atvejais ginekologas jums gali padėti?

Ginekologas yra moterų ligų gydymo specialistas, padedantis įvairiais klausimais, susijusiais tiek su reprodukcinėmis problemomis, tiek su lytinių santykių pasekmėmis, tiek su nėštumo eigoje kylančiais nesklandumais. Įprastai šie specialistai, padeda visų amžiaus grupių moterims. Bėda ta, kad ne visos skuba kreiptis esant tam tikriems nesklandumams. Šie specialistai gali pagelbėti įvairiais klausimais, o kokiais konkrečiau – atsakome žemiau.

Ne kiekvienas gydytojas padės nėštumo klausimais. Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į jūsų pasirinkto specialisto pareigų pavadinimą. Jeigu jums aktualūs visi klausimai, kurie susiję su nėštumu, tuomet specialisto pareigos turėtų vadintis dviem žodžiais – ginekologas – AKUŠERIS. Būtent dauguma šios srities specialistų apima ir akušerijos sritį.

Kalbant apie akušeriją, tai būtent ji ir apima pacienčių stebėseną, gydymą, konsultavimą nėštumo ir pastojimo metu. Šie specialistai gali stebėti visą jūsų nėštumo eigą ir teikti konsultacijas bei jus apžiūrėti reikiamu metu. Būtent šie gydytojai stengsis kaip tik įmanydami, jog jūsų gimdymas praeitų kuo sklandžiau.

Pastebėjus galimas lytiškai plintančias ligas, nedelsiant reikėtų kreiptis į ginekologus. Ginekologijos specialistai taip pat gali nustatyti ar jūs sergate lytiškai plintančiomis ligomis. Jeigu pastebėjote neįprastus bėrimus, skausmą ar dirginimą lytinių organų vietoje, tuomet gaišti nėra ko. Jums būtina kreiptis į specialistą, jog šis galėtų kuo greičiau nustatyti jūsų problemas ir kuo skubiau pritaikyti reikiamą gydymą. Taip pat ginekologai gali jus labiau apšviesti saugumo priemonių pasirinkimo klausimais. Jeigu norite ateityje išvengti lytiškai plintančių ligų, tuomet šie gydytojai tikrai gali jums suteikti išsamią konsultaciją.

Nėštumo nutraukimo klausimas – tik ginekologijos specialisto rankose. Jeigu įvyko taip, kad esate nėščia, tačiau to nėštumo nepageidaujate, tuomet tik ginekologas galės jus informuoti ką toliau daryti. Tai reiškia, kad netikėto nėštumo atveju nėra garantijos, kad jo nutraukimas bus įmanomas. Pagal galiojančius teisės aktus, nėštumas gali būti nutraukiamas tik esant tam tikram laikui. Taip pat reikia suprasti, kad nėštumo nutraukimas gali sukelti labai skaudžias pasekmes. Tad, būtent po specialisto apžiūros bus aišku ar nutraukti nėštumą bus galima. Net jeigu laikas ir bus tinkamas, tai dar nesuteikia jokių garantijų. Matote, kartais nėštumas gali būti komplikuotas, o jo nutraukimas gali sukelti pavojų jūsų gyvybei.

Ginekologai nustato priežastis, lemiančias ar bus lengva pastoti ar ne. Kalbant apie nėštumą, tai šie specialistai gali nuspėti kodėl jums nesiseka susilaukti vaikų. Atlikus reikiamus tyrimus, gausite visus reikalingus atsakymus.

Tad, jeigu esate moteris ir norite profesionalių atsakymų, tuomet nėra kitos išeities, kaip tik kreiptis į puikią reputaciją turinčius ginekologijos specialistus.

Unavita – privati medicinos klinika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *