Posted inMityba

Kuo ypatingos ekologiškos arbatos?

Apsvarstykite tai: dauguma arbatos renkama iš augalo ir džiovinama – niekada neplaunama, todėl pirmą kartą arbatos lapeliai nuplaunami tada, kai jie yra puodelyje!

Daugelis arbatų auginamos šalyse, kuriose pesticidai ir herbicidai nėra stebimi ir nereglamentuojami, pavyzdžiui, žemės ūkio produktai Šiaurės Amerikoje ar Vakarų Europoje. Fraser Tea įkūrėjai pačioje pradžioje nusprendė, kad mūsų klientams pasiūlys tik USDA sertifikuotą ekologišką arbatą.

Arbatos lapai – „Fraser Tea“ . Pagrindinis „Fraser Tea“ principas buvo užtikrinti, kad mūsų produktai yra tikrai ekologiški ir sertifikuoti. Mums svarbu supakuoti arbatas ir mišinius, kurių nepakeitė potencialiai kenksmingos cheminės medžiagos. Arbatos gėrimas turėtų būti grynas potyris. Mes stengiamės tai išlaikyti siūlydami tik tikrai sertifikuotą ekologišką arbatą.

Kuo ekologiška arbata skiriasi nuo įprastos arbatos?

Ekologiškos arbatos nenaudoja jokių chemikalų, tokių kaip pesticidai, herbicidai, fungicidai ar cheminės trąšos, auginant arba perdirbant arbatą po derliaus nuėmimo. Vietoj to, ūkininkai naudoja natūralius procesus, kad sukurtų tvarų arbatos derlių, pavyzdžiui, saulės energija varomas arba lipnias vabzdžių gaudykles, pavaizduotas toliau. Fraser Tea nori, kad šis grynumas būtų matomas kiekviename skaniame puodelyje – arbata, kurią geriant jautiesi gerai.

Priešingai, įprastinės (neekologiškos) arbatos augintojai gali naudoti įvairių rūšių chemines medžiagas, kad padidintų arbatos derlių. Geriant arbatą, užaugintą pesticidais ir apdorotą kitomis cheminėmis medžiagomis, gali kilti daugybė sveikatos problemų. Jei skaitote šį straipsnį, žinome, kad jums rūpi jūsų sveikata, jūsų šeimos sveikata ir aplinka.

Arbatos komponentai

Fraser arbatoje ekologišką arbatą laikome žolelių arbatos, vaisių, prieskonių ir bet kokio papildomo skonio deriniu. Šių komponentų derinys (ir užtikrinimas, kad kiekvienas komponentas būtų ekologiškas) yra tai, kas daro mūsų arbatas tikrai ekologiškas.

Ingredientai – pagal užsakymą maišydami patentuotus mišinius gauname ne tik geriausią ekologišką arbatą, bet ir šviežiausius ekologiškus ingredientus. „Fraser Tea“ plačiai visame pasaulyje ieško ekologiškų vaisių, žolelių ir daržovių, kurios yra sertifikuotos ekologiškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *