Posted inSveikata

Oro valytuvas – jonizatorius kaina nenusileidžia oro valytuvui

oro-valytuvasjonizatorius-cleanair-ca268_prekesbig1378Manote, kad Jūsų imunitetas silpnas, nes vis kimba įvairios ligos, peršalimai, gripai, būdami namuose jaučiate drebulį, amžinai peršti gerklę ir varva nosis? Taip, kaltininkas gali būti nusilpęs imunitetas, tačiau gali būti ir kitų priežasčių. Dėl gerklės perštėjimo ir sausumo, gali būti kaltas namų oras, paprastai, kai jis būna ne pakankamai drėgnas ar žymiai per sausas, tuomet atsiranda tokios bėdos kaip sausa gerklė, kosulys ir užgulusi nosis. Taip pat dėl savo prastos savijautos ir lyg iš niekur nieko pristojusių peršalimo ligų galime kaltinti prastos statybos gyvenamuosius daugiabučius su suskilinėjusiomis sienomis, dėl kurių namuose kaupiasi drėgmė ir auga pelėsiai. Galime ieškoti kaltų visur ir visuomet jų atrasime. Tačiau naudingiausia būtų atrasti savo prastos savijautos priežastį ir imtis veiksmų, ieškoti sprendimų, kad tos priežastys būtų pašalintos ir nebekeltų nemalonių pasekmių.

Kaip žinote, namuose oras gali būti per sausas, ore taip pat gali būti per didelė drėgmės koncentracija. Apie oro drėgnumą kiekvienas esame prisiskaitę internete pakankamai, kad galėtume identifikuoti, ar mums namuose reikalingi oro drėkintuvai, drėgmės surinkėjai ar nereikalingi jokie aparatai, nes oras namuose yra tinkamas. Kai kurie neinvestuoja ir taupumo sumetimais neieško, kur įsigyti prietaisų reguliuojančių namų oro kokybę. Tačiau mums reikia pagalvoti ne tik apie oro drėgmės koncentraciją, bet ir apie kitus faktorius.

Kokius oro kokybės faktorius mes dažnai pamirštame?

Oras gali būti netinkamas dėl įvairių priežasčių, o viena iš jų, kuria dažnai pamirštame, yra įvairios dalelės: žiedadulkės, dulkės, smulkūs gyvūnų plaukai ir pūkai, cigarečių dūmų ir kitų kvapų dalelės bei pelėsių sporos. Vėdindami namus sau darome ne tik paslaugą, bet ir šiek tiek žalą, nes lauko ore esantys nešvarumai atkeliauja ir į mūsų namus. Tačiau to neišvengsime, nes namus vėdinti ir palaikyti natūralią oro cirkuliaciją yra būtina. Būtent dėl to verta susipažinti su, kai kuriems mažai žinomu ar visai negirdėtu, prietaisu — oro valytuvu – jonizatoriumi. Beveik kiekvienas sąmoningas, planuojantis žmogus yra linkęs taupyti ir nors supranta vieno ar kito jam reikalingo prietaiso ar daikto svarbą, naudą, reikalingumą, tačiau visgi kartais atsisako pagerinti savo gyvenimo kokybę, kad sutaupytų vieną kitą eurą. Gera žinia ta, kad oro valytuvas – jonizatorius kaina beveik nenusileidžia eiliniams oro valytuvams be oro jonizavimo funkcijos ar oro drėkintuvams ir drėgmės surinktuvams. Paprastas, tačiau toli gražu ne prastas, oro valytuvas – jonizatorius kainuoja įprastai apie 50-60 eurų. Tiesa yra ir daugiau funkcijų turinčių, galingesnių oro valytuvų jonizatorių, kurių kainos gali siekti ir 300 eurų. Na, o tiems, kurie rūpinasi savo gyvenimo kokybe ir tam netaupo, galima pasiūlyti ir ozono generatorių – jonizatorių, kuris skirtas didesnių patalpų oro teršalų pritraukimui.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *