Posted inPaslaugos

Sveikata — turtas, kuriam reikia apsaugos

sveikatos draudimo bendrovės

sveikatos draudimo bendrovėsSveikata didžiausias mūsų turtas, todėl būtina rūpintis ja. Žinoma, kai buvome vaikai mus paslapčia visuomet saugodavo tėvai, nors mes to ir nenorėdavome, lipdavome į aukščiausius medžius, bėgdavome išdegę akis, neklausydami šokdavome į vandenį, net nepagalvoję, kad kažkas gali mums atsitikti. O mūsų tėvai žinodami, kaip lengva yra susižeisti mus bardavo, o sveikatos draudimo bendrovės padėjo mūsų tėvams būti stabiliems finansiškai, kadangi susižeidus ar susirgus draudimas išmokėdavo reikalingą sumą už gydymą. Dabar kai esame suaugę, mums lygiai taip pat, kaip ir ankščiau yra reikalingas sveikatos draudimas. Bet kam?

Gyvename labai aktyvų gyvenimą, beveik visi važinėjame automobiliais, dviračiais, tad normalu, kad galime patirti smulkių avarijų ar smarkiai susižeisti. O jei susirgsime kokia nors liga, kurios gydymo valstybės ligonių kasos negalės kompensuoti? Kas tuomet? Teks už viską mokėti savo pinigais, o žinant neadekvačias vaistų kainas, tai su mūsų mažais atlyginimais tenka tik taupyti liūdnai dienai.

Tačiau sveikatos draudimo bendrovės piliečiams siūlo sveikatos draudimą, kuris galėtų, net sergant onkologine liga padengti dalį gydymo. Tarkim privalomasis sveikatos draudimas, kuriuo apdraustas yra kiekvienas darbuotojas to padaryti negali, kadangi valstybe tokio susirgimo nelaiduoja, tad pačiam ligoniui tenka susimokėti už gydymo išlaidas, kurios yra tiesiog per didelės. O sveikatos draudimo bendrovės suteikia šią papildomą sąlygą.

Taip pat galima pasinaudoti ir sveikatos draudimu ir keliaujant į kitas šalis, tiesiog įsigijus jį numatytam laikotarpiui. Toks sveikatos draudimas padengia visas medicinos išlaidas, o tarkim Europos Sąjungos sveikatos draudimo kortelė to padaryti negali, kai kuriuose ES narių šalyse. Todėl reikia labai gerai apgalvoti ar ruošiatės ramiai poilsiauti, ar gal aktyviai, tarkim kalnuose, tuomet rizika patirti traumą ar susirgti peršalimo ligomis yra didesnė.

Taigi, sveikatos draudimo bendrovės suteikia papildomas sąlygas visiems žmonėms, kuriems reikalinga apsauga. O sveikatą visuomet reikia tausoti. Būnant vaikais mes nepagalvojome apie savo tėvų sveikatą bei jos apsaugą, todėl būnant suaugusiais pagalvokime ir apie juos. Apdrauskite ne tik save, savo vaikus, bet ir tėvus, kurie kaip ir jūs nori jaustis saugūs.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *