Posted inGrožis / Sveikata

Pjaustyklės – sveikos mitybos link

pjaustyklės

pjaustyklės Kada nors svarstei, kodėl pas kaimynę ant stalo taip idealiai papjaustyta mėsytė arba mišrainės gabalėliai vienodi milimetro tikslumu? Greičiausiai čia jokia magija ar kerai, o tiesiog tavo kaimynė naudoja maisto pjaustyklę.

Kas yra maisto pjaustyklė?

Maisto pjaustyklės yra elektrinis arba mechaninis prietaisas, turintis ypatingai aštrius peilius ir pjaustantis įvairius maisto produktus. Skirtingomis pjaustyklėmis galima pjaustyti įvairius produktus: daržoves salotoms, daržoves ir vaisius papuošimui, mėsos ar sūrio pjaustymas plonomis riekelėmis ir pan. Maisto pjaustyklės privalumas – greitis. Viską galima supjaustyti daug greičiau ir patogiau nei pjaustant rankomis. Toks maisto pjaustymo prietaisas itin praverčia pjaustant didelius maisto kiekius, pavyzdžius daržoves salotoms vakavimui.

Kokios būna maisto pjaustyklės?

Maisto pjaustyklės skiriamos į dvi rūšis. Vienos pjausto riekelėmis, kitos smulkina salotoms. Apžiūrėti kaip atrodo šios pjaustyklės ir įvertinti skirtumus bei privalumus, galima el.parduotuvėje https://www.b-a.eu/c2549/Pjaustykles

Pjaustyklės riekelėmis atrodo tarsi pramoninės pjaustyklės. Plieninis aštrus peilis plonomis riekelėmis pjausto duoną, mėsą, sūrį. Plonai ir vienodai supjaustytus maisto produktus patogu naudoti sumuštiniams ar užkandžių stalui.

Salotų pjaustyklės labiau primena virtuvinius kombainus. Į aparatą sudėtus produktus pjaustyklė susmulkina vienodais gabalėliais ir jie puikiai tinka salotoms. Kadangi pjaustyklė pajusto kelis (ar ne keliasdešimt) kartų greičiau nei žmogus, tad atitinkamai ir didelis salotų dubuo su pjaustykle paruošiamas daug greičiau. Puiki išeitis skubantiems!

Nuo ko priklauso supjaustymas?

Kokio dydžio ir kokios formos bus supjaustyti produktai priklauso nuo peiliukų diskų. Salotų pjaustyklės turi kelis skirtingus antgalius – peiliukus, kurie lemia kaip gali būti supjaustyta. Todėl renkantis pjaustyklę svarbu atkreipti dėmesį į peiliukų kiekį ir formas. Kai kurios pjaustyklės turi specialius peiliukus, kurie leidžia gražiau supjaustyti maisto produktus ir naudoti juos papuošimams. Įmantriai išpjaustytas agurkas gali tapti ne tik gaiviu užkandžiu, bet ir stalo puošmena.

Puikus būdas pradėti sveikiau maitintis

Salotos puikus, maistingas maistas, skaniai paruoštos salotos kaip mat dingsta nuo stalo. Tačiau pats pjaustymo procesas atbaido nuo salotų gaminimo. Ypač kuomet reikia pripjaustyti pilną dubenį didelei šeimynai. Todėl įsigiję pjaustyklę išties susitvarkysite su salotų pjaustymo užduotimi bei tai padės formuoti sveikos mitybos įpročius.

Kelios priežastys, kodėl turėtum įsigyti pjaustyklę

  • Greitai paruošiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė, nereikia ilgai pjaustyti rankomis ir tikėtina įsipjauti į pirštą.
  • Neatsisakysite salotų, dėl ilgo ruošimo laiko. Pjaustyklė padės suformuoti sveikesnius mitybos įpročius.
  • Skirtingi peiliukai – diskai garantuoja skirtingus pjaustymo būdus, tad tuo pačiu aparatu galima pasiekti skirtingų rezultatų.
  • Rinkitės nerūdijančio plieno peiliukus – ilgaamžiškumas garantuotas.
  • Pjaustyklių dalis galima plauti indaplovėje.
  • Paprastesnis ir mažiau energijos reikalaujantis patiekalų papuošimų paruošimas.

Ir pabaigai, laikas pasidomėti ir įsigyti nerealų pagalbininką virtuvėje – pjaustyklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *