Posted inPaslaugos

Slaugos namai

Slaugos namai yra skirti dažniausiai senyvo amžiaus žmonėms, kuriems yra reikalinga profesionali priežiūra didžiąją paros dalį. Tokias paslaugas gauna žmonės, kurie turi tam tikras ligos diagnozes ar specialųjį gydymą po ligos, kurį slaugos namai gali suteikti profesionaliau nei artimieji. Dažnam žmogui slaugos namai kelia neigiamas asociacijas, tačiau šiuolaikiniai namai yra kur kas modernesni ir turi gerai apmokytą personalą, kuris gali suteikti visą reikiamą pagalbą žmogui. Slaugos namai pasirūpina paciento kasdienybės palengvinimu bei išpildo gydytojo nurodymus, jei yra paskirtas gydymas ar reabilitacija. 

Kaip patekti į slaugos namus?

Patekimas į slaugos namus gali būti su gydytojo siuntimu arba be. Be gydytojo siuntimo dažniausiai priima privatūs slaugos namai, tačiau yra ir tokiu privačių slaugos namų, kurie priima nemokamai su gydytojo siuntimu. Slaugos namai suteikia profesionalią priežiūrą ir pagalbą žmonėms, kurios jiems tikrai reikia, o artimieji negali tokios pagalbos suteikti. Patekus į slaugos ligoninę su gydytojo siuntimu yra sekami gydytojo nurodymai ir atliekamos specialios procedūros. Norint gauti siuntimą į slaugos namus, reikia kreiptis į gydantį gydytoją, kuris žino paciento diagnozę ir būklę ir gali suteikti tokį siuntimą, jei jis yra būtinas. Slaugos namai užtikrina ne tik profesionalią medicininę pagalbą, bet ir kasdienę priežiūrą, jei žmogus negali savarankiškai atlikti kasdienių higienos procedūrų ar kitų kasdienių veiksmų.

Slaugos namai: privalumai

Slaugos namai turi daugybę skirtingų privalumų. Visų pirma, tai profesionali priežiūra visą parą ir pagalba su kasdieniais veiksmais žmonėms, kurie negali pasirūpinti savimi. Ne visi turi artimuosius, kurie gali suteikti tokią pagalbą ir dar visą parą, todėl slaugos namai gali tapti puikus sprendimas. Slaugos namai suteikia ne tik medicininę pagalbą, bet ir padeda pasijusti ten gyvenantiems žmonėms geriau psichologiškai ir emociškai. Buvimas ne vienam, turėjimas su kuo leisti laisvą laiką ir dalintis mintimis ir bendrauti labai pakelia emocinę žmogaus būklę. Taip pat naujų veiklų atradimas ar net pasivaikščiojimas gryname ore gali būti naudingas psichologinei sveikatai. Todėl buvimas slaugos namuose gali padėti ne tik fiziškai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *