Dantų implantacija kaina – kriterijus, bene labiausiai dominantis klientus

dantys

Odontologinių paslaugų kainos ne visada yra tokios, kokių ir tikimasi, tad ieškant tam tikros klinikos dažnais atvejais svarbiausiu kriterijumi tampa tai, kokia yra teikiamų paslaugų kaina.Tuo atveju, jei yra reikalingas dantų implantavimas, šis kriterijus tampa ypatingai svarbiu, tad raktažodžiai dantų implantacija kaina yra naudojami tikrai neretais atvejais. Laimei, šiandien įvairių odontologijos klinikų galime rasti tikrai daug, tad kiekvienu atveju galėsite pasirinkti tokią, kuri paslaugų teikimą siūlytų pakankamai nedideliais įkainiais. Žinoma, ieškant tinkamiausios pasirinkimo galimybės vertėtų atsižvelgti ne vien tik į tai, taigi, kaip galima rasti tinkamiausią odontologijos kliniką?

Visada ieškokite klientų atsiliepimų

Nors pagal raktažodžius dantų implantacija kaina labai greitai galėsite rasti įvairių tokias paslaugas siūlančių klinikų, tačiau jose ne visada galima rasti klientų atsiliepimų. Galite apsilankyti įvairių įmonių kataloguose, kuriuose rasite atsiliepimų ir apie įvairias odontologijos klinikas, taip pat atsiliepimų paieška yra galima įvairiuose populiariuose forumuose, ir t.t. Dažnais atvejais tinkamiausias klinikas gali rekomenduoti ir pažįstami asmenys – tikėtina, kad jų patarimai padės kur kas paprasčiau apsispręsti, kieno siūlomomis paslaugomis vertėtų pasinaudoti.

Nuo ko priklausys dantų implantavimo kaina?

Dantų implantacija kaina yra tikrai labai dažnai naudojami raktiniai žodžiai, kada norima rasti geriausias kainas nustačiusią kliniką, tačiau įvertinkite tai, kad kaina priklauso ne vien tik nuo klinikų nustatytų įkainių. Kainai įtakos turi ir tai, kada dantis buvo išrautas – jei tai buvo atlikta ganėtinai seniai, tokiu atveju gali būti reikalingos papildomos procedūros, tokios kaip sinusų pakėlimas arba kaulinio audinio, ir tai kainuos brangiau. Norint išvengti papildomų išlaidų, labai svarbu pasirūpinti, kad išrautas dantis būtų implantuojamas pakankamai greitai – tą rekomenduojama atlikti per metus. Atkreipkite dėmesį į tai, kas įeina į nurodytą dantų implantų kainą: ją gali sudaryti tik sraigtas, atstojantis danties šaknį, arba visas dirbtinis dantis (implantas ir protezas). Kai kurios klinikos yra pateikusios dantų implantavimo kainą, kurią sudaro visos reikalingos procedūros: konsultacija, panoraminė nuotrauka, implanto įsriegimas, priežiūra gyjant, ir t.t.) Taigi, rinkdamiesi mažiausias kainas nustačiusią kliniką būkite atidūs, ir įvertinkite, kurioje klinikoje kaina būtų palankiausia.

Kur yra įsikūrusi odontologijos klinika?

Niekam ne paslaptis, kad mažesniuose miestuose odontologinių procedūrų kainos yra mažesnės, tad neretai susigundoma rinktis dantų implantavimą ne savo gyvenamajame mieste. Taip, galbūt tai gali padėti sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau viską susumavus dažniausiai paaiškėja, kad nebuvo verta gaišti laiko važinėjant iš vieno miesto į kitą. Kadangi dantų implantavimo procesas susideda iš kelių etapų, labai svarbu įvertinti, ar turėsite pakankamai laiko nuvykti į kitą miestą, be to, jei nutiktų kas nors numatyto (pavyzdžiui, jei implantas gytų netinkamai), gali prireikti skubios odontologo apžiūros. Taigi, kur kas palankiau dantų implantavimui rinktis tokią kliniką, kuri yra įsikūrusi pakankamai netoli jūsų gyvenamosios vietovės. Taigi, jei klinikų ieškosite pagal raktinius žodžius dantų implantacija kaina, atsižvelkite ir į tai, ar klinika bus įsikūrusi jums patogioje vietoje, į kurią galėsite nuvykti sugaišdami kuo mažiau laiko.

Kaip greitai gali būti atliekamas dantų implantavimas?

Kai kuriose klinikose nepavyksta užsiregistruoti taip greitai, kaip norėtųsi, tad svarbiu kriterijumi gali būti ir tai, kaip greitai gali pavykti užsiregistruoti vizitui. Dažnais atvejais registruotis yra siūloma telefonu ar elektroniniu paštu, tad galite pasiteirauti, kaip greitai bus galima atvykti pasikonsultuoti dėl dantų implantavimo.  Tikėtina, kad įvairių odontologų užimtumas bus skirtingas, tad galėsite pasirinkti tokią kliniką, kurioje galėsite apsilankyti pakankamai greitai. Taip pat visada yra palanku atsižvelgti ir į tai, koks yra nustatytas klinikos darbo laikas – juk dėl darbų ar kitų planų ne visada pavyksta į kliniką nuvykti tam tikru jos darbo metu. Šiandien rasime ir tokių klinikų, kurių darbo laikas yra pakankamai ilgas, tad planuoti vizitą pas odontologą bus kur kas paprasčiau.

Taigi, jei norite rasti tinkamiausią kliniką, raktiniai žodžiai dantų implantacija kaina galės padėti paprasčiau apsispręsti, tačiau atsižvelgti derėtų ne vien tik į tai. Taip pat yra palanku įvertinti klinikos patikimumą, darbo laiką, vietą, kurioje ji įsikūrusi, ir t. t.

Straipsnis parengtas pagal Šv. Kristoforo odontologijos klinikos Vilniuje informaciją.

Natūralios dantukų balinimo priemonės

dantu balinimas

dantu balinimas

Turėti gražius, baltus ir sveikus dantukus nėra taip sudėtinga, kaip daugelis galvoja. Atrodo, kad baltais dantukais gali džiaugtis tik tie, kurie turi daug pinigų, kadangi dantų balinimas reikalauja investicijų. Visgi, mes norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad dantukų balinimo paslaugos yra tik viena iš galimybių, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų dantukai bus balti ir gražūs. Paprasčiausiai, tinkama higiena, maisto korekcijos ir panašios smulkmenos leis džiaugtis baltais dantukais. Ir net nebūtina jų balinti, kadangi dažnam sėkmingai pavyksta susitvarkyti su dantukų spalva.

O jeigu… Kuris balinimo būdas geriausias?

Prieš pradėdami analizuoti, kuris dantukų naminis balinimo būdas yra geriausias, reikia nepamiršti, kad efektyviausios priemonės, visgi, pas stomatologą kėdėje. Juolab, gaudami specialisto paslaugas galite būti ramūs, kad paslaugos bus kokybiškos ir Jūsų dantukams tikrai niekaip nebus pakenkiama. Dažniausiai įvardijama, kad dantų balinimas lazeriu yra geriausias pasirinkimas, kadangi dantukai nubalinami labai greitai, o rezultatas pranoksta lūkesčius. Svarbiausia, kad balinimas lazeriu visiškai nekenkia dantukams, tad jie atrodo labai puikiai ir tuo pačiu išlieka sveiki. Dantų balinimas Vilniuje atliekamas pas daugelį specialistų, tad būtinai palyginkite kuo daugiau variantų, kad pavyktų rasti patį geriausią. Suprantama, kad kai pasirinkimas toks platus – paieškos užima šie tiek laiko.

Natūralūs dantukų balinimo būdai

Dantų balinimas lazeriu Vilniuje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori džiaugtis puikia šypsena labai greitai. Tačiau egzistuoja ir nemažai natūralių priemonių, kurios gali padėti džiaugtis puikiai atrodančia šypsena. Svarbiausia, kad natūralios priemonės dažniausiai neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau suprantama, kad vardan ramumo vis tiek verta pasitarti su specialistu, kadangi kai kurių asmenų dantukai yra labai jautrūs ir galiausiai tokios priemonės taip soda, kurios labai puikiai balina, gali sukelti nemažai neskalnumu.

O kad balinimas būtų kuo greičiau pradedamas – pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie leis džiaugtis nuostabiais baltais dantukais. Svarbiausia kuo dažniau naudoti natūralias balinimo priemones, kadangi jos tikrai nėra labai stiprios, tad po trumpo laiko tikrai nepavyks pamatyti puikių rezultatų. Taigi, kruopštus specialisto darbas galiausiai vainikuos Jus balta šypsena.

 • Pirmiausia dar kartą paminėsime sodą, kadangi tai tikrai gana gera priemonė, kuri gali padėti tinkamai pašalinti visus nešvarumus, kurie kaupiasi ant dantukų. Suprantama, kad pašalinus nešvarumus tuo pačiu galima džiaugtis ir kur kas baltesniais dantukais, o daugelis žmonių to labiausiai ir nori. Tačiau dažnas sodos naudojimas gali būti ir žalingas, tad šiuo atveju labai svarbus saikas. Įvertinkite tai ir jokiu būdu kasdien nenaudokite sodos dantukų valymui.
 • Kokosų aliejus labai dažnai įvardinamas kaip pati geriausia priemonė, kuri gali ne tik padėti balinti dantukus, tačiau tuo pačiu ir visus kitus nešvarumus, kurie kaupiasi labai giliai. Paprasčiausiai daugelis mūsų neišvalo sunkiai pasiekiamų vietų, kur kaupiasi nešvarumai, kurie gali sukelti sudėtingas sveikatos problemas. To išvengti galite paprasčiausiai kiekvieną vakarą skanaudami burną su kokosų aliejumi. Jis neturi jokio pašalinio poveikio, tad ir naudojimas neturėtų būti ribojamas.
 • Toliau keliaujame link to, kad labai puikiai padeda citrinos sultys ir ne vienas žmogus tiki, kad tai priemonė, kuri padėjo labai efektyviai nusibalinti dantukus. Tačiau siūlome nepamiršti, kad citrinų sultys negali būti naudojamos labai dažnai, kadangi jos gadina emalį. Nepamirškite, kad jokio džiaugsmo turėti baltus dantukus, jeigu jie nebus sveiki.
 • Rekomenduojami ir paprasčiausi obuoliai, kurie padeda po valgio pašalinti visas lieknas ir tuo pačiu džiaugtis kur kas gražesne šypsena. Natūralu, kd kuo mažiau apnašų – tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų dantukai bus gražūs bei sveiki.

Ar verta balintis pas specialistą?

Nors dantukų balinimas namuose yra puikios priemonės, kurios gali padėti sumažinti geltonumą, tačiau reikia nepamiršti, kad tik specialisto kėdėje tikrai pavyks pajusti juntamą rezultatą kuris Jums leis džiaugtis kur kas baltesniais dantukais, mano Šv. Kristaforo odontologai. Suprantama, kad palaikyti savo burnos ertmę švarią yra būtina. Kadangi tai garantuoja, jo dantukai bus ne tik balti, tačiau ir sveiki. Tačiau norėdami džiaugtis tikrai labai gražiomis kūno linijomis, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į specialistą, kadangi tik naudojant modernias priemones galima efektyviai nubalinti dantukus ir džiaugtis nuostabia šypsena.

Svarbiausia atsiminti, kad dantų balinimas atliekamas daugelyje klinikų, tad norint susirasti pačią geriausią – teks skirti laiko geriausios klinikos paieškoms. Visgi, verta. Ypač tokiu atveju, jeigu galiausiai tai vainikuojama nuostabia šypsena, o ir kainos gali būti ne tokios didelės, prieinamos visiems. Svarbiausia, kad šiuo metu labai daug klinikų teikia tokias paslaugas, tad galiausiai kiekvienas asmuo ras tai, kas jam labiausiai tinka. O tai labai didelis privalumas, kadangi dantų balinimas yra ir didelis malonumas.

Leiskite sau džiaugtis puikia šypsena, tačiau nepamirškite, kad net ir baigus balintis dantukus reikia jiems skirti labai daug dėmesio siekiant, kad jie kuo ilgesnį laiką išliktų gražūs.

 

Dantų protezavimas – platus paslaugų spektras

dantų protezavimas

dantų protezavimasIšgirdus, kad pokalbio metu aptariamas dantų protezavimas, imama ir užsigalvojama apie odontologiją: kokia tai moderni sritis, kiek daug darbų atliekama, kiek pacientų per dieną apsilanko odontologijos klinikoje.

Dantų protezavimas – daug galimybių. Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau.

Tinkami žodžiai, kuriais galima apibūdinti protezavimo specifiką ir naudą, yra šie: daug galimybių. Ir iš tiesų paslaugų spektras itin platus. Išimami protezai (plokštelės, lanko atraminiai protezai) ir neišimami (tiltiniai protezai ir kt.).

Išimamų protezų apžvalga

Išimami protezai – variantas, tikslingas tokiais atvejais:

 1. Kai pacientas neturi dalies arba visų dantų.
 2. Kai likę dantys silpni ir dėl to nebūtų galima pagaminti neišimamo protezo.
 3. Kai pacientas neturi galimybės pasirinkti daugiau kainuojančio gydymo.

Taigi, kokie yra išimamų protezų privalumai? Palyginti patraukli kaina, greitas pagaminimas ir galimybė lengvai pataisyti, jei vėliau netenkama kitų dantų.

Kokie trūkumai? Sprendimas nėra itin estetiškas (protezai gaminami iš plastmasės, be to, yra su kabliukais). Kai kuriems žmonėms gali būti nepriimtinas pats įsidėjimas ir išsiėmimas. Taip pat tikėtinas diskomfortas kramtant (išimami protezai paslankūs).

Neišimamų protezų apžvalga

Toliau bus apžvelgiamas dantų protezavimas neišimamais protezais. Pakalbėsime apie tiltinius, tada apie laminates. Minėtini ir implantai, tačiau tai dar viena plati tema, kuriai prireiktų atskiro straipsnio (todėl šį kartą protezavimo ant implantų neaprašysime).

Bet pirmiausia – šiek tiek apie tai, kas yra vainikėlis. Tai protezas, kurio funkcija – prarasto danties atstatymas, pritaikant reikiamą formą, spalvą ir funkciją.

 • Tiltiniai

Tiltiniai dantų protezai skirti pacientams, kuriems trūksta vieno ar kelių dantų (eilėje). Gydytojas gretutinius dantis apšlifuoja, ant jų tvirtina tiltinį protezą. Dirbtiniai dantys ne tik padeda užmaskuoti defektą – taip atstatomas ir dantų lanko vientisumas. Tiltiniai protezai įprastai yra cementuojami ant dantų; tam skirti specialūs cementai.

Tiltinių protezų nereikia išiminėti; pacientas jaučiasi saugiau, dantys yra tarsi natūralūs, patogu kramtyti maistą.

Trūkumas – atraminių dantų apšlifavimas. Po jo galimas jautrumas; jis ilgainiui praeina, tačiau sunku tiksliai pasakyti, kiek laiko trunka (gali trukti tiek vieną dieną, tiek kelias savaites).

Reikia paminėti ir tai, kad po penketo metų tikėtinas pergydymo poreikis (jeigu apšlifuoto danties nervas apmirtų).

Tarp minusų yra ir sudėtingesnis dantų valymas. Tačiau tai įpratimo reikalas.

 • Laminatės

Laminatės – šiuolaikinės estetinės odontologijos pažiba. Tai nedidelio storio keraminės plokštelės. Pasitikėjimas čia tiktų kaip raktinis žodis, nes žmonėms grąžinama nuostabi šypsena. Pacientai renkasi laminates dėl įvairių priežasčių. Tarp jų yra ir ši: nuimama nuo penktadalio iki pusės milimetro emalės sluoksnio (tai itin mažai!), po procedūros paprastai nebūna jautrumo.

Kadangi laminatės yra estetiška protezavimo rūšis, šį metodą renkasi norintys maksimaliai dailios šypsenos. Galima pakeisti dantų spalvą, formą, uždengti didelius tarp dantų esančius tarpus.

Laminatės naudojamos ir nedidelėms sąkandžio problemoms spręsti – ištiesinama dantų eilė.

Odontologus ir pacientus džiugina laminačių ilgaamžiškumas (tarnavimo trukmė siekia nuo dešimties iki trisdešimties metų). Suprantama, pirmiausia svarbu parinkti tinkamą gydymo metodiką.

O ir spalva nekinta, kas vėlgi pelno pagyrimus estetiniu požiūriu.

Kokie minusai? Keramika gali įtrūkti (ar įskilti). Laminačių kaina nėra labai maža. Retai, tačiau po cementavimo pasitaiko dantų jautrumo atvejų. Gana specifinis punktas: laminatės nerekomenduojamos griežiantiems dantimis (tiesiogine, o ne perkeltine prasme; turime galvoje įprotį, kai griežiama dantimis, o ne pyktį).

Tai štai koks yra dantų protezavimas. Paslaugų spektras platus, nauda didžiulė, o privalumus ir trūkumus įvertina odontologai bei pacientas.

 

Odontologė Kretingoje, kurios nebijo vaikai

201712-odontologe-kretingojeOdontologo baimė yra daugelyje mūsų. Natūralu, kadangi gydytojų daugelis žmonių vengia. Ne todėl kad jie būtų prasti draugai ar panašiai. Paprasčiausiai nei vienas nenorime iš mūsų turėti sveiktos problemų, tad daugeliui atrodo, kad kuo rečiau lankomės pas gydytoją – tuo rečiau sergame. Išties, viskas yra kiek atvirkščiai, kadangi rečiausiai serga tie, kurių apsilankymas pas gydytoją yra dažnesni. Tai itin aktualu tuomet, kai kalbame apie odontologą.

Odontologijos klinika  – vieta, kurią kiekvieną dieną aplanko dešimtys asmenų. Paprasčiausiai rūpintis savo dantukai ir visa burnos ertme yra būtina, kadangi tai vienintelė galimybė senatvės sulaukti su nuosavais dantimis. Deja, daugelis žmonių, ypač vaikai, vengia kelionių pas odontologą, kadangi paprasčiausiai bijo, kad apsilankymo metu gali skaudėti arba bus juntamas koks nors kitas diskomfortas. Labai svarbu suvokti, kad šiuolaikinė technika pažengusi į priekį, taigi net patys paprasčiausi apsilankymas pas odontologą yra malonumas, o ne vargas. Stomatologas Kretingoje ne tik darbus atlieka greitai, kokybiškai ir be jokio skausmo, tačiau taip pat detaliai paaiškina, kaip bus atliekami darbai, ko tikėtis iš vienos arba kito procedūros žingsnio. Svarbiausia, kad šiuo metu technologijos labai palengvino darbus, tad verta tuo pasinaudoti.

Jeigu Jūsų vaikai bijo odontologo – tokiu atveju labai svarbu surasti tokį specialistą, kuris puikiai bendrauja su vaikais. Paprasčiausiai apsilankymas pas stomatologą yra ir bus reguliarus, ta šiuo atveju nieko nepavyks padaryti. Geriausia yra kreiptis į specialistą, kuris suras su jūsų vaiku bendrą kalbą ir kad kiekvienas apsilankymas pas jį nebūtų kažkoks košmaras, kurio vaikas gali bandyti išvengti. Juolab, siūlome vaiką apdovanoti, kad jis buvo toks drąsus ir kad apsilankė pas specialistą, kuris sutvarkė skylutes. Tegul vaikui atsilankymas pas gydytoją būną džiaugsmas, o ne vargas. Skatinkite jį.

Odontologas Kretingoje pasiruošęs išspręsti net ir pačias rimčiausias Jūsų burnos sveikatos problemas. Svarbiausias pas specialistą lankytis reguliariai ir nelaukti, kol problemos bus tokios didelės, jog jų sprendimai – komplikuoti.

Dantų laminatės – kas tai?

laminatės

laminatėsBalta, Holivudinė šypsena – apie tokią juk pasvajoja kiekvienas žmogus. Deja, tačiau dažnas, kuris nori tokios šypsenos, numoja ranka, nes galvoja, kad tai ne jam, arba, kad tai labai brangiai kainuoja, o tiek lėšų jisai negali skirti savo burnos gydymui. Tai iš ties labai blogas požiūris tiek į save, tiek ir į savo dantis. Juk sveiki dantys garantuoja ne tik malonias pažintis, bet ir gerą savijautą. Gera savijauta – to žmogui būtinai reikia. Tad ką daryti, jeigu jūs jau ne paauglys ir net nenorite pagalvoti apie breketus? Dantų laminatės yra atsakymas į šį klausimą.

Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai pats tinkamiausias kosmetinis sprendimas žmonėms, kurie nori spindinčių ir sveikų dantų. Kas yra dantų laminatės? Dantų laminatės yra plokštelės, kurios klijuojamos ant dantų. Jos yra labai plonos ir idealiai atitinka natūralią dantų spalvą, todėl net nesimato, kad ant dantų yra kažkas užklijuota. Kiekvienose laboratorijose yra gaminamos atskiros laminatės individualiam žmogui, todėl pacientas gali būti užtikrintas, kad būtent jo dantims pagamintos laminatės atitiks visus standartus ir puikiai prisitaikys prie dantų paviršiaus.

Dantų laminatės ne tik koreguoja dantis, suteikia jiems žvilgesio, tačiau gali ištaisyti ir ėduonies padarytus nemalonumus, paslėpti ir užmaskuoti pagedusius dantis.

Dantų laminančių privalumai:

 • Sveiki ir spindintys dantys;
 • Nekenkia tikriems dantims, nekenkia jų audiniams, yra atvejų, kad kartais laminančių, uždėtų ant dantų, net nereikia šlifuoti;
 • Dantų laminatės be jokių problemų paslepia įgimtas dantų dėmes;
 • Laminatės užmaskuoja nemalonią dantų spalvą, paversdamos ją balta;
 • Dantų laminatės tinka norint paslėpti kosmetinius defektus;
 • Laminates žmonės dedasi ir tada, kai nori paslėpti bet kokius dantų pažeidimus;
 • Užtenka tik vieno apsilankymo ir per jį dantys yra sutvarkomi;
 • Ilgaamžiškumas;
 • Estetika.

Dantų laminatės yra tikros pagalbininkės. Jų kaina yra mažesnė už breketų kainą, taip pat tai daug greitesnis gydymas, o svarbiausia, kad jos yra ilgaamžės. Gydymo metu ir po jo neskauda dantų, todėl tai nekenkia kasdieninei žmogaus veiklai, o išėjęs iš gydytojo kabineto jisai jaučiasi žvalus bei pilnas pasitikėjimo savimi.

 

 

Sveiki dantys „CEREC“ technologijos pagalba

Danties laminavimas

Danties laminavimas

Turbūt nei vienas nesiginčytų, jog kur kas mieliau bendrauti su žmogumi, kurio dantys atrodo sveikai, yra balti ir puikiai sugula į taisyklingą sąkandį. Šypsena – bene svarbiausias veido elementas, kurio nepastebėti tiesiog neįmanoma, tad ir jo priežiūrai turėtų būti skiriama nemažai pastangų. Pažeidus dantį ar esant tam tikriems jų nukrypimams nuo normos, galimas danties laminavimas, kuris sugrąžins estetišką ir patrauklią šypseną.

Danties laminavimas „CEREC“ technologija – dabar kosmetinėje odontologijoje naudojamas metodas „CEREC“ reiškia, kad gydytojas-odontologas kompiuterio ekrane nuskenavęs dantį, mato tikslią danties būklę, pagal kurią gali suprojektuoti danties restauraciją. Nors mokslinėje literatūroje „CEREC“ yra vadinama Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics, neretai ir patys gydytojai tai vadina tiesiog vieno vizito danties protezavimu estetine keramika.

Danties laminavimas gali būti naudojant:

 • danties įklotą;
 • danties užklotą;
 • specialų danties vainikėlį;
 • arba porceliano dantų laminates.

Tiksliai sumodeliuota danties restauracija leidžia išsaugoti danties ir aplink esančių dantų tvirtumą, optimalią sąkandžio būklę ir, žinoma, gražią šypseną.

Žmonėms, kurie trokšta paderinti estetinį jų dantų vaizdą, tarkime, pakeisti spalvą ar formą, esančią nedaug pakitusią nuo normos, tokiu atveju jiems gali būti rekomenduojamas estetinis danties laminavimas. Ne vien tada, kai dantis yra nuskilęs, taikoma tokia procedūra. Tai gali būti atlikta ir žmonėms, kurių dantys yra pažeisti karieso. Suprojektuotas restauracija leis vėl džiaugtis dantų funkcijomis ir apsaugos nuo virškinomo problemų bei dar blogesnio šypsenos vaizdo ateityje.

Danties laminavimas ir jo privalumai: atkuriama maksimali estetika, laiko ilgą laiką ir yra ypač patvarūs.

Mano patirtis: estetinis plombavimas

estetinis plombavimas

estetinis plombavimasKaip ne kartą jau minėjau, planavau atlikti vieną procedūrą, tai – estetinis plombavimas. Ši procedūra suteikia daug gražesnę išvaizdą dantims. Dabar norėčiau papasakoti visą istoriją apie tai, kaip jaučiausi, kodėl ėmiausi šio darbo.

Mano šypsena seniau

Nežinojau, kad yra toks dalykas, kaip estetinis plombavimas, kaina šios procedūros juo labiau rūpėjo man mažiausiai. Tačiau, pripažinsiu, niekada nesidžiaugiau tuo, kaip šypsausi. Gal reikėtų tai vertinti kaip palikimą kokio nors Neandertaliečio, mano protėvio. Tačiau man visgi norėjosi neturėti šio šauniojo giminės geno ir galėti džiaugtis kur kas gražesne šypsena. Nebuvo sunku ją slėpti ir šypsotis ne išsižiojus. Juk dantys yra gana paslepiami, kitaip nei, pavyzdžiui, akys, kurių tikra po akių vokais nepaslėpsi. Taigi, kas yra estetinis plombavimas Vilniuje ilgokai nesužinojau.

Deja, kai išvykau mokytis, gyventi ir dirbti į sostinę, paaiškėjo, kad mano šypsena man tiesiog uždirba pinigus. Pradėjau mokytis turizmo srityje, o ir dirbti nuo pat pirmo kurso. Pirmiausiai tai buvo administratorės darbas viešbutyje. Ėmiau sulaukti labai daug priekaištų, kad nesišypsau klientams. Tiesa, patys klientai nesiskundė, tačiau vyresnieji administratoriai vis dėl to man pasakydavo piktą žodį. Esu žmogus nugalėtojas, negaliu pakęsti likti kažkur apačioje. Man visada reikia laimėti, o tam, kad laimėčiau, žinoma, turiu stengtis. Taigi, net šis vienas priekaištas privedė prie to, kad norėjau pasidaryti gražesnę šypseną. Sužinojau apie tokį dalyką, kaip estetinis plombavimas, ir supratau, kad man reikia kreiptis į specialistus.

Pas specialistus

Sužinojau ten daug įdomių dalykų, ne tik estetinis plombavimas kaina, bet ir apie tai, kad man būtų tikrai pravertę anksčiau pasidaryti plokštelę ar breketus ir dantis šiek tiek palyginti. Visgi, norėjau greitesnio rezultato, tokio, kokį gali suteikti estetinis plombavimas Vilniuje. Taigi, pasakiau savo verdiktą – estetinis plombavimas, ir mes su gydytojais ir nutarėme imtis šios procedūros.

Kiek buvau girdėjusi, estetinis plombavimas atsiliepimai būdavo teigiami. Be to, ir pasiūlė man šito dalyko griebtis viena pažįstama, kuriai kaip tik ir buvo kažkada atlikta ši procedūra. Taigi, supratau, kad man tai tikrai patinka. Kitas dalykas, kad dar iš pradžių turėjau išsirinkti, kur estetinis dantu plombavimas Vilniuje daromas geriausiai. Juk tų klinikų ir specialistų yra tikrai daug. Galų gale, lietuviai gydytojai bei specialistai visada būna labai geri. Tą patvirtina daugybė žmonių, susidūrusių su mūsų šalies gydytojais, ypač tais, kurie dirba užsienyje ir pelno gerą vardą. Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje estetinis plombavimas garantija turi ilgą. Juk tai labai veiksmingas metodas, kuriuo džiaugtis galima iš tiesų ilgai. Negaliu konkrečiai pasakyti, kokie yra estetinis plombavimas pliusai ir minusai, ir koks yra jų santykis bendrąja prasme. Tačiau galiu kalbėti apie savo konkretų atvejį. Žinau, kad man reikėjo tokios paslaugos, ir aš nieko nelaukdama nusprendžiau, kad ta paslauga turi būti atlikta, kad man dabar norisi turėti gražią šypseną.

Taigi, daug kam dar įdomu estetinis plombavimas kiek laiko būna atliekamas. Na, man visą procedūrą padarė praktiškai per vieną dieną. Nežinau ar tai yra greitai ar ilgai tokioje praktikoje. Tačiau žinau, kad mane tai visgi sužavėjo sparta, nes net nepalyginsi su kitais metodais, kuriais taip pat gali būti pataisoma dantų išvaizda. Dar ne kartą paskui visiems pasakojau ir rekomendavau tuos meistrus, pas kuriuos man visa tai buvo atlikta.