Atsiradus erekcijos sutrikimams, išbandykite liaudiškus metodus

Erekcijos sutrikimų gydymas

Erekcijos sutrikimų gydymasVos susirgus ar pasijutus prastai daugelis iš mūsų griebiasi visų įmanomų priemonių, kad tik pasijustų geriau. Ir tai visiškai normalu, juk kas nenori jaustis gerai? Tačiau yra viena problema, dažnai kankinanti vyrus, tai – sutrikusi jų erekcija. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių kartais vyrams sumažėja libido. Ir tai dažniausiai nutinka tada, kai perkopiama vidutinio amžiaus riba, jis nesilaiko sveiko gyvenimo principų, turi daugybę žalingų įpročių. Kad ir kaip bebūtų, susidūrus su erekcijos sutrikimu, būtina imtis tam tikrų gydymosi priemonių. Žinoma, liaudiškais metodais, erekcijos sutrikimų gydymas galimas tik tada, kai problema nėra didelė ir nejaučiami jokie šalutiniai pojūčiai, pavyzdžiui, skausmas, nemalonus dirginimas, perštėjimas ir pan.

Vyrams, kurie nori, kad jų erekcija būtų it akmuo, vertėtų kasdien valgyti raudonos mėsos bei vartoti daugiau daržovių. Ypač rekomenduojamos morkos, ropės, petražolės, kalendros, česnakai, baklažanai, aštriosios paprikos, burokėliai, krienai. Žinoma, šis būdas netiks, jeigu jūsų skrandis jautrus ir suvalgius tokį maisto produktą, kaip aitrioji paprika, jausitės dar blogiau.

Kita priemonė, kuri gali būti efektyvus erekcijos sutrikimų gydymas, yra pomidorų sultys. Sudėtyje turėdamos nemažai maistingųjų medžiagų, šios sultys gali padėti susigrąžinti gerą erekciją. Patariama kasdien išgerti dvi arba daugiau stiklines šių sulčių. Tiems, kas mėgsta ir gali gerti raudoną vyną (jiems nesukyla skrandžio rūgštys ir pan.), galėtų pabandyti vakare, prieš einant miegoti išgerti šio gėrimo. Kai kada nedidelis jo kiekis gali stimuliuoti vyro libido.

Tam, kad vyro varpa būtų kieta, gali padėti ir riešutai. Kasdien suvalgant po saujelę riešutų, greitai galės pasijausti teigiamas rezultatas.

Kai kurie vyrai, tai išbandę teigia, kad mėnesį miegojus karštoje vonioje jokių bėdų su erekcija jiems nebūna. Mat šiltas vanduo ne tik atpalaiduoja mintis ir kūną, bet ir gerina kraujotaką, kraujas geriaus po organizmo audinius išnešioja deguonį. Pailsėjus vyro kūnui, į jo varpą susijaudinus greičiau ir gausiau priteka kraujas, todėl jo penis tampa ypač tvirtas. Tačiau vieno ar poros kartų karštoje vonioje – nepakanka. Tokias procedūras reikėtų kartoti bent mėnesį diena iš dienos. Be to, siekiant saugumo, reikėtų į vonią įsileisti nedaug vandens, kad šiltas vanduo apsemtų vyro lytinį organą (maždaug trečdalis vonios). Be to užsidėti oro pripučiamą pagalvėlę, kad užsnaudus, vanduo nepatektų į akis, kvėpavimo takus, jūs nepaskęstumėte.

Erekcijos sutrikimų gydymas gali būti labai sėkmingas ir namuose, tereikia tam skirti pakankamai dėmesio ir laiko.

 

Potencija ir jos ryšys su blogu gyvenimo būdu

urologas

urologasTurbūt ant pirštų galima suskaičiuoti vyrus, kurie savo sveikata rūpinasi kasdien. Visa kita likusi dalis į medikus kreipiasi tik ko ne tragedijos atveju – tiksliau tariant, pas gydytoją užsirašo tik labai stipriai sušlubavus sveikatai. Ypač tokia tendencija pasireiškia lytinėje vyro sveikatoje. Be to, kad jie ir taip vengia medicinos įstaigų ir medikų, kalbėti apie įvairias seksualinio gyvenimo problema jiems iš vis yra tabu. Tačiau kiekvienas urologas perspėja įvairaus amžiaus vyriškius, kad jokiu būdu negalima gėdytis savo sveikatos sutrikimų ir laiku vykti pasitikrinti. O dar geriau, jeigu kasdien būtų gyvenama kaip įmanoma teisingiau. Tokiu būdu žalingų įpročių, nesveiko maisto atsisakymas ir perėjimas prie sveikesnio ir ramesnio gyvenimo gali lemti ir ypač gerą vyro potenciją.

Kaip teigia urologas, kiekvienam vyrui potencija yra labai svarbi. Tai yra tarsi jo galios įrodymas, ir praradus net dalį potencijos stipriosios lyties atstovas gali imti jaustis silpnas, pradėti kompleksuoti ir pan. Taigi, kokie yra didžiausi rizikos faktoriai, lemiantys vyro potencijos mažėjimą?

  1. Potencijai įtakos turi ir vaistai. Kiekvienas urologas, prieš rašydamas pacientui vaistų receptą, perspėja, jog daugelis jų gali mažinti potenciją. Tačiau dalis vyrų apie tai pamiršta ir vartodami vaistus ar papildus susiduria su pablogėjusia erekcija. Ji priverčia ligonius kreiptis pas medikus, kur čia jiems dar kartą yra paaiškinama sutrikimo priežastis. Tikslus medicininis to paaiškinimas yra, jog kai kurie antidepresantai ar vaistai sureguliuoja kraujo spaudimą taip, jog jis sumažėja. Tuomet automatiškai pablogėja ir erekcija, prarandamas noras mylėtis. Tai – nėra pavojinga ar kenksminga, paprastai, nutraukus vaistų vartojimą, potencija vėl grįžta tokia, kokia ir buvo anksčiau.
  1. Viršsvoris – didelis potencijos priešas. Nemaža dalis vyrų mėgsta piknaudžiauti kaloringu maistu ar alkoholiu, net nesusimąstę apie tai, kad šie gardumynai gali pakenkti jų potencijai. Su nesveiku, daug kolorijų turinčiu maistu ar gėrimais į organizmą patekę riebalai kaupiasi ant vidinių kraujagyslių sienelių, taip jas pamažu kimšdami. Pro susiaurėjusias kraujagysles, kraujas prateka sunkiau, keblesnis pasidaro ir kraujo pratekėjimas į varpą. Automatiškai blogėja erekcija, vyras jaučiasi pavergęs, neturi energijos, dingsta potencija. Dėl šios priežasties reikėtų kontroliuoti tai, ką valgote, vengti viršsvorio, reguliariai sportuoti.
  1. Rūkymui sakykite griežtą ne. Tiek potencijai, tiek gerai erekcijai, tiek bendrai savijautai labai didelę įtaką turi toks žalingas įprotis, kaip rūkymas. Panašiai kaip ir kaloringu maistu, nikotinas kaupdamasis kraujagyslėse, ilgainiui jas užkemša, susidaro trombai, kraujas prastai priteka į organus. Kartu su juo prastėja ir audinių aprūpinimas deguonimi, o tai yra labai svarbi sąlyga potencijai.

Be to, profesionalus urologas visuomet patars vyrui vengti streso, įvairių lytinės sistemos traumų ar ligų, kadangi viskas irgi neigiamai veikia jo potenciją.

 

 

 

Su intymiomis problemomis – pas seksologą

seksologas Vilniuje

seksologas VilniujeLietuvoje vis dar nėra galimybės viešosiose gydymo įstaigose rasti specialistų, kurie nemokamai padėtų pacientams, turintiems seksualinių sutrikimų. Nors daugelyje kitų pasaulio valstybių situacija panaši kaip ir Lietuvos, tačiau galima rasti ir ne vieną didžiųjų šalių pavyzdį, kur lytinės sveikatos specialistų paslaugos nieko nekainuotų. Lietuvoje, moterims tenka apsiriboti ginekologių konsultacijomis, o vyrams kiek įmanoma pataria urologai. Tačiau ne vienam iškyla tokių seksualinių problemų, su kuriomis susitvarkyti šie specialistai jau nebeturi kompetencijos. Tokiu atveju intymių problemų turintys žmonės turi kreiptis į mokamas privačias paslaugas teikiančius specialistus – seksologus. Kaip žinoti, kada reikia užsirašyti vizitui pas seksologą, ir ko tikėtis šio vizito metu pas seksologą Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste?

Pirmiausiai išsiaiškinkite, kokia  jūsų problema

Būna atvejų, kad pas seksologus žmonės ateina net nebandę prieš tai konsultuotis ir išsitirti pas ginekologą ar urologą. Pavyzdžiui, moterys kreipiasi į seksologą dėl skausmingo sekso, o pasirodo, jog skausmą sukėlė lytinių organų uždegimas.

Taip pat dažnas atvejis kai tiek vyrai, tiek moterys kreipiasi į seksologus dėl apatijos lovoje ir dingusio noro mylėtis, o konsultacijos eigoje išsiaiškinama, jog pacientas vartojo antidepresantus, kurie ir yra priežastis, dėl kurios dingo aistra ir potraukis partneriui.

Taigi, prieš užsirašant privačioms seksologo paslaugoms reikėtų apsilankyti pas šeimos gydytoją, ginekologą, urologą ar psichologą ir įsitikinti, ar patiriamų intymių negandų priežastys nekyla dėl psichologinių ar fizinių veiksnių.

Per pirmą konsultaciją su seksologu:

  • Jei nejauku pradėti nuo atviro kalbėjimo apie savo intymų gyvenimą, galite paklausinėti seksologo apie jo veiklą ir kvalifikaciją.
  • Galite jo paprašyti pasidalinti kitų jo pacientų patirtimis, kurios galbūt panašios į Jūsų.
  • Taip pat pasidomėkite apie seksologo gydymo metodą, kurį jis taikys Jūsų atveju.
  • Neprivalote gydytis pas pirmą pasirinktą seksologą. Ypač jeigu po pirmosios konsultacijos pajutote, jog norėtumėte paieškoti kito specialisto.

 Jei gyvenate tolimesniame Lietuvos miestelyje ir girdėjote, kad yra itin rekomenduojamas seksologas Vilniuje, Kaune ar kitame mieste, būtinai išbandykite jo paslaugas – netaupykite sveikatos sąskaita ir rinkitės patikimą specialistą.

 

Prezervatyvai – investicija į sveiką gyvenimo būdą

prezervatyvai

prezervatyvaiGyvenime tenka priimti nenumatytus ir kiek abejonių keliančius sprendimus, tačiau prezervatyvai šių dviprasmiškų minčių neturėtų sukelti. Mes savo poelgiais užtikriname gyvenimo kokybę. Kartais jie būna impulsyvūs, kartais lengvai pateisinami, tačiau lytinių santykių atveju net ir menkiausia klaida gali privesti prie gyvenimo kryžkelės. Tad kaip pasielgti? Rizikuoti ir mėgautis natūraliu seksu ar naudoti prezervatyvą ir išvengti net ir menkiausios rizikos susirgti?

Saugus seksas įpareigoja ryžtis atsakingam poelgiui, todėl kiekvienas protingai mąstantis žmogus gerai išmano, jog apsaugos priemonė tokiomis aplinkybėmis yra būtina. Užsikrėsti galima net ir vieno neatsakingo poelgio dėka, tad nėra apie ką svarstyti. Saugus poelgis nėra gėdingas, šią išeitį renkasi daugelis žmonių. Susirgti lytiškai plintančia liga yra pavojinga, todėl prezervatyvai padeda užkirsti kelią šių nemalonių ligų plitimui. Tačiau ši priemonė pasižymi ir kitais privalumais.

Nėštumas… Šis mažas nekaltas naujos gyvybės užmezgimo procesas riboja dviejų žmonių tarpusavio santykius. Dažnai dėl šios priežasties lytiniai santykiai įgauna kitokią prasmę. Tai ne vien pramoga ir smagus laiko praleidimas, tai kur kas daugiau. Sargiai leidžia pasimėgauti meile, todėl šeimai nepasiruošusi dviejų jaunų žmonių pora šiomis aplinkybėmis randa geriausią išeitį. Tai saugaus sekso praktikavimas. Jis sėkmingai padeda išvengti nėštumo ir pasimėgauti sekso teikiamais malonumais kiekvieno prisilietimo metu.

Kontraceptinių priemonių svarba yra neabejotina, todėl juos ryžtasi įsigyti tiek moterys, tiek vyrai. Rinkos konkurencija atveria palankias sąlygas malonumų ištroškusiam pirkėjui, todėl prezervatyvai parduodami tiek mažose parduotuvėlėse, tiek dideliuose prekybos centruose. Palyginus žema kaina ir aukšta prekės kokybė suteikia aukštą komforto jausmą, tad nėra kuo abejoti. Tai tikslingas žingsnis sveiko ir malonaus sekso link.

Prezervatyvai internetu – ne naujiena, tačiau šios paslaugos privalumai stebėtinai yra naudingi. Ne kiekvienas žmogus gali lyg niekur nieko nueiti į parduotuvę ar sekso prekių parduotuvę ir joje nusipirkti gausų kontraceptinių prekių rinkinuką. Elektroninė parduotuvė klientui suteikia unikalią prieigą prie garsiausių kompanijų kontraceptinių priemonių ir kitų įmantrių žaisliukų. Tai patogu, paprasta ir nereikalauja daug laiko, o prekės pristatomos vos kelių dienų eigoje. Sutaupyti ir išsaugoti savo privatumą šios paslaugos pagalba yra visai paprasta.